Başkan Karabacak Hacıları Konuk Etti - Son Dakika

Başkan Karabacak Hacıları Konuk Etti

2 yıl önce

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, kutsal toprakları ziyaret ederek dönen hacıları ve ailelerini yemekte ağırladı.

Başkan Karabacak Hacıları Konuk Etti, System.String[]

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, kutsal toprakları ziyaret ederek dönen hacıları ve ailelerini yemekte ağırladı.


Belediye Başkanı Karabacak, ilçeden bu yıl hac farizalarını yerine getirenler onuruna belediyeye ait Teras Kafe Restaurant'ta yemek verdi.


Programda, Kur'an-ı Kerim tilaveti yapıldı ve İlçe Müftülüğü bünyesindeki grup tarafından ilahiler okundu.


Karabacak, yaptığı konuşmada, kutsal topraklarda hac farizasını yerine getirenleri kutlayarak, şunları kaydetti:


"Rabbime şükürler olsun ki, geçtiğimiz yıl bizlere de bu kutsal görevi ifa etmek kısmet oldu. Hayatımızın bundan sonraki kısmında artık topluma örnek insanlar olacağız. Vazifemiz daha ağır. Göreve geldiğimiz günden itibaren her yıl hac farizasını yerine getiren siz değerli hacılarımızı evlerinizde tek tek ziyaret ederek, kutsal topraklarda yaşadığınız o güzel günleri sizlerle paylaşıyoruz. Bu kutsal ziyarette edindiğimiz bilgi ve birikimlerimizi sevdiklerimizle paylaşacağız. Rabbim herkese o kutsal topraklara gitmeyi nasip etsin, bizlere de yeniden gitmeyi nasip etsin inşallah."


Darıca Müftüsü Muharrem Bilgiç de kendilerini güzel bir ortamda bir araya getiren Belediye Başkanı Şükrü Karabacak'a teşekkür etti.


Konuşmaların ardından hacılara günün anısına saat hediye edildi.

Haber Yayın Tarihi: 23.10.2018 09:09 Kaynak: AASon Dakika

Ferdi Tayfur, dün akşam bir anda dünyada gündem oldu
Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti İngiltere yasak ilişki rezaletini konuşuyor! Gardiyan, uyuşturucu baronuyla birlikte oldu

Son Dakika Haberleri