Son Dakika Haberleri: Başkan Kızıldaş Çalışmaları Denetledi

Başkan Kızıldaş Çalışmaları Denetledi

7 ay önce

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, ilçedeki kaldırım ve yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Kızıldaş Çalışmaları Denetledi, System.String[]
Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, ilçedeki kaldırım ve yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Kızıldaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçe merkezinde devam eden kaldırım ve yol çalışmalarını yerinde denetlediğini belirterek, vatandaşa en iyi hizmeti vermek için çaba gösterdiklerini söyledi.

Vatandaşların taleplerine cevap vermeye çalıştıklarını anlatan Kızıldaş, bu kapsamda yol ve kaldırımlarda çeşitli düzenlemeler yaptıklarını vurguladı.

Kızıldaş, son olarak İnönü Caddesi'ni yenilediklerini, aynı paraleldeki Şehit Cem Şen Caddesi'nde ise çalışmalarının sürdüğünü kaydetti.

En kısa sürede ilçeye modern ve kaliteli yollar yapacaklarını belirten Kızıldaş, "Altyapı çalışmaları tamamlandığı yerlerde, vakit kaybetmeden yol ve kaldırım çalışmalarımızı yapıyoruz. Çalışmalar sebebiyle oluşan aksaklıklardan dolayı halkımızın gösterdiği anlayışa teşekkür ediyorum. İlçe halkından aldığımız destekle ilçemizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Arguvan, ismine ve halkımıza yakışır bir görüntüye kavuşuyor." ifadesini kullandı.Başkan Erdoğan'ın Döviz Çağrısı, Polisleri Harekete Geçirdi Maçı İzlemek İçin TRT'yi Açan Taraftarlar, Televizyon Başında Çıldırdı

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Trump'a Sert Yanıt: Biz Teröristleri Desteklemedik