Kırıkkale Belediye Başkanı Saygılı'nın ev ziyaretleri sürüyor - Son Dakika

Kırıkkale Belediye Başkanı Saygılı'nın ev ziyaretleri sürüyor

12.04.2022 14:19
Kırıkkale Belediye Başkanı Saygılı'nın ev ziyaretleri sürüyor

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'nın vatandaşları "çat kapı" ziyareti devam ediyor.

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'nın vatandaşları "çat kapı" ziyareti devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, vatandaşları evlerinde ziyaret ederek öneri ve taleplerini dinleyen Saygılı, çocuklara oyuncak hediye ediyor.

Saygılı, "Çat kapı ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek. çözüm buluyoruz. Esnaf ziyaretlerimizin yanı sıra vatandaşlarımızın evlerine de konuk olarak sorunlarını dinliyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri ile ilgileniyoruz. Her zaman vatandaşlarımızla iç içeyiz." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Bursa'da 92 yıllık tarihi bina çıkan yangın sonucu çöktü Bursa'da 92 yıllık tarihi bina çıkan yangın sonucu çöktü 40 bin kişi 500 milyon TL dolandırılmıştı! 'Deterjan Pazarı' soruşturmasında 2 şüpheli tutuklandı 40 bin kişi 500 milyon TL dolandırılmıştı! 'Deterjan Pazarı' soruşturmasında 2 şüpheli tutuklandı ABD ile krize neden olmuştu! Çin, Tayvan Boğazı'nda tekrar tatbikata başladı ABD ile krize neden olmuştu! Çin, Tayvan Boğazı'nda tekrar tatbikata başladı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırıkkale Belediye Başkanı Saygılı'nın ev ziyaretleri sürüyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement