Son Dakika Haberleri: Başkentte, Ekipler Eğlence Mekanları ve Yol Kontrol Noktalarında Denetimde Bulundu

Başkentte, Ekipler Eğlence Mekanları ve Yol Kontrol Noktalarında Denetimde Bulundu

3 ay önce

Motosikletli yunus ekipleri, Ankara'nın Altındağ ilçesinde umuma açık eğlence mekanları ve yol kontrol noktalarında denetimlerde bulundu. Şüpheli araçları durduran ekipler, kişilerin kimlik bilgilerini sorguladı ve araçlarda suç unsuru madde araması yaptı.

Motosikletli yunus ekipleri, Ankara'nın Altındağ ilçesinde umuma açık eğlence mekanları ve yol kontrol noktalarında denetimlerde bulundu. Ayrıca uygulama bölgesinde şüpheli kişiler kimlik sorgulamasından geçirildi. Önceden belirlenen yol kontrol noktalarında ise şüpheli araçları durduran ekipler, kişilerin kimlik bilgilerini sorguladı ve araçlarda suç unsuru madde araması yaptı.

EĞLENCE MEKANINA BASKIN DÜZENLENDİ

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı motosikletli yunus ekipleri, Altındağ'da belirlenen çok sayıda eğlence mekanına eş zamanlı baskın düzenledi.

KİMLİK SORGULAMASINDAN GEÇİRİLDİ

Ekipler, mekanlardaki kişilerin kimlikleri ile iş yerlerinin evraklarını kontrol etti. Ayrıca uygulama bölgesinde şüpheli kişiler kimlik sorgulamasından geçirildi.

SUÇ UNSURU MADDE ARAMASI YAPILDI

Önceden belirlenen yol kontrol noktalarında ise şüpheli araçları durduran ekipler, kişilerin kimlik bilgilerini sorguladı ve araçlarda suç unsuru madde araması yaptı.
Araç Muayenelerinde Egzoz Emisyon Ölçümü Olmaması, Artık Ağır Kusur Sayılmayacak Kadın İzleyicinin, 80 Yaşındaki Kocasıyla İlgili İtirafı Sunucuyu Şaşkına Çevirdi

MHP Lideri Devlet Bahçeli '10 Years Challenge' Akımına Katıldı