Son Dakika Haberleri: Başkentte, Ekipler Eğlence Mekanları ve Yol Kontrol Noktalarında Denetimde Bulundu

Başkentte, Ekipler Eğlence Mekanları ve Yol Kontrol Noktalarında Denetimde Bulundu

9 gün önce

Motosikletli yunus ekipleri, Ankara'nın Altındağ ilçesinde umuma açık eğlence mekanları ve yol kontrol noktalarında denetimlerde bulundu. Şüpheli araçları durduran ekipler, kişilerin kimlik bilgilerini sorguladı ve araçlarda suç unsuru madde araması yaptı.

Motosikletli yunus ekipleri, Ankara'nın Altındağ ilçesinde umuma açık eğlence mekanları ve yol kontrol noktalarında denetimlerde bulundu. Ayrıca uygulama bölgesinde şüpheli kişiler kimlik sorgulamasından geçirildi. Önceden belirlenen yol kontrol noktalarında ise şüpheli araçları durduran ekipler, kişilerin kimlik bilgilerini sorguladı ve araçlarda suç unsuru madde araması yaptı.

EĞLENCE MEKANINA BASKIN DÜZENLENDİ

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı motosikletli yunus ekipleri, Altındağ'da belirlenen çok sayıda eğlence mekanına eş zamanlı baskın düzenledi.

KİMLİK SORGULAMASINDAN GEÇİRİLDİ

Ekipler, mekanlardaki kişilerin kimlikleri ile iş yerlerinin evraklarını kontrol etti. Ayrıca uygulama bölgesinde şüpheli kişiler kimlik sorgulamasından geçirildi.

SUÇ UNSURU MADDE ARAMASI YAPILDI

Önceden belirlenen yol kontrol noktalarında ise şüpheli araçları durduran ekipler, kişilerin kimlik bilgilerini sorguladı ve araçlarda suç unsuru madde araması yaptı.
Benzine 19 Kuruş İndirim! Pompaya Yansıyacak Fiyatı İki Katına Çıkan Soğanın Stoklandığı Depolar Bulundu

İstanbul, Ankara ve İzmir'deki Yoklamalarda Süleyman Soylu'nun Adı Yazıldı Soğan Stokçularından Komik Gerekçe: Soğuk Erken Geldi