Başkentte Kültür Sanat - Son Dakika

Başkentte Kültür Sanat

01.12.2011 11:20
Başkentte Kültür Sanat, System.String[]

"Dondurmam Gaymak" filmiyle tanınan yönetmen Yüksel Aksu'nun yeni filmi "Entelköy Efeköy'e Karşı" yarın sinemalarda.

"Dondurmam Gaymak" filmiyle tanınan yönetmen Yüksel Aksu'nun yeni filmi "Entelköy Efeköy'e Karşı" yarın sinemalarda.

Şahin Irmak, Emin Gürsoy, Ayşe Bosse ve Recep Yener'in başrolünü üstlendiği film, metropolde yaşamanın yarattığı sıkıntıdan kurtulup, hep hayalini kurdukları doğayla baş başa bir yaşam sürmek isteyen bir grup ekolojistin Ege'de bir komün köyü inşa etmesini ve ardından gelişen olayları işliyor.

Türk yapımı korku filmi "Musallat 2: Lanet" izleyiciyle buluşacak. Alper Mestçi'nin yönettiği filmde Türkü Turan, Tülay Bursa, Selim Gürata, Zeliha Güney, Saliha İplikçi, Levent Beceren, Başay Okay, Ozan Öğüt, Koray Şahinbaş ve Sinem Öçalır'ın rol aldığı film, 2 yaşından öncesini hatırlayan ve bu karanlık dönemle yüzleşirken kendisine lanetli bir büyü yapıldığını farkeden Elif'in hikayesini anlatıyor.

Nezih Ünen'in yönettiği "Mavi Pansiyon", animasyon film "Hediye Operasyonu" ve Martin Scorsese'nin kamera arkasına geçtiği "Hugo", haftanın diğer yeni filmleri.

-Sinemalardan-

Metropol: "Alacakaranlık", "Hugo", "Musallat 2: Lanet", "Entelköy Efeköy'e Karşı", "Dedemin İnsanları", "Anadolu Kartalları".

Optimum: "Hediye Operasyonu", "Hugo", "Zirveye Giden Yol",

"Alacakaranlık", "Anadolu Kartalları", "Entelköy Efeköy'e Karşı",

"Musallat 2: Lanet", "Alacakaranlık", "Allah'ın Sadık Kulu".

Bahçelievler Büyülü Fener: "Entelköy Efeköy'e Karşı", "Mavi Pansiyon",

"Dedemin İnsanlar", "Alacakaranlık".

Kızılay Büyülü Fener: "Hugo", "Entelköy Efeköy'e Karşı", "Musallat 2: Lanet", "Mavi Pansiyon", "Dedemin İnsanları", "Zirveye Giden Yol",

"Tehlikeli İlişki", "Gelecek Uzun Sürer", "Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi", "Alacakaranlık", "Allah'ın Sadık Kulu".

- ANKARA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Başkentte Kültür Sanat - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi