"Bebek ve Çocuk Bakımı Eğitimi" Tamamlandı - Son Dakika

"Bebek ve Çocuk Bakımı Eğitimi" Tamamlandı

03.01.2014 15:05

DAÜ İnönü Belediyesi ile 1 Kasım 2013 tarihinde imzaladığı "Bebek ve Çocuk Bakımı" eğitimi tamamlandı.

Söz konusu protokole DAÜ Tanıtım ve Gelişimden Sorumlu Rektör Yardımcıcı Prof. Dr. Halil Nadiri ile İnönü Belediye Başkanı Ali Öncü imza koymuştu.

Protokol kapsamında İnönü Belediyesi'nin belirlediği katılımcılara DAÜ Sürekli Eğitim Merkezi (DAÜ-SEM) tarafından "Bebek Bakımına Giriş, Çocuklar İçin Pratik Yaşam Bilgileri, Çocuklarda Algıda Gelişim, Çocuklarda Dil, Kültür ve Okuma-Yazma Gelişimi, Çocuklarda Sayısal Gelişim, Çocuklarda Beslenme ve Sağlıklı Yeme Alışkanlıkları, Çocuk Hastalıklarından Korunma ve Engelli Çocuklar İçin Bakım" konularında eğitimler verildi. DAÜ uzman öğretim kadrosu tarafından verilen eğitimler 4 Kasım 2013 tarihinde başlayıp 27 Aralık 2013 tarihinde tamamlandı.

Eğitimlere katılan kursiyerlere eğitimler sonunda İnönü Belediyesi'nde 3 Ocak 2014 tarihinde, saat 11.30'da düzenlenen tören ile 14 kursiyere sertifikaları DAÜ Tanıtım ve Gelişimden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Nadiri, İnönü Belediye Başkanı Ali Öncü, DAÜ Halkla İlişkiler ve Basın Müdürü ve Sürekli Eğitim Merkezi Koordinatörü Derviş Ekşiçi ve AB Temsilcisi Çağlar Aydın tarafından takdim edildi. Söz konusu törende konuşan DAÜ Tanıtım ve Gelişimden sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nalil Nadiri, DAÜ'nün her daim topluma yararlı ve fayda getiren işleri desteklemekte olduğunu belirterek DAÜ olarak toplum yararına olacak olan projeleri desteklemeye devam edeceklerini vurguladı. Prof. Dr. Nadiri, özellikle İnönü halkına yararı olacağına inandığı söz konusu projeye katkı koymaktan dolayı mutluluk duyduğunu da dile getirdi.Ardından konuşan İnönü Belediye Başkanı Ali Öncü ise gerçekleştirdiği konuşmasında bu tür topluma yararlı projelerde bulunmaktan memnun olduğunu, ayrıca DAÜ ailesine katkı koydukları için teşekkürlerini sundu. Gelecekte de topluma yararlı bu tür projelerin devam edeceğini ve bu projelerde DAÜ'nün akademik anlamda desteklerini alacaklarını sözlerine ekledi.

Bebek ve çocuk bakımı eğitimi DAÜ Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Başkanı Prof. Dr. Elif Yeşim Üstün, DAÜ Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Işık Gürşimşek, Yrd. Doç. Dr. Eda Kargı ve Öğretim Görevlisi Hatice Bayraklı tarafından verildi.

Tören sonunda pasta kesilip kokteyle geçildi ve İnönü Belediyesi binası önünde sertifikalarla birlikte toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

 Bebek ve Çocuk Bakımı Eğitimi Tamamlandı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Bebek ve Çocuk Bakımı Eğitimi' Tamamlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Bilim Kurulu'nun ilk kez İstanbul'da yapıldığını açıklayan Bakan Koca, iç karartan tabloyu tekrar hatırlattı Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı 4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı Koruma kararı aldıran nişanlısını ve annesini öldürüp intihar etti! Düğünleri pandemi nedeniyle ertelenmiş Taş kırma makinesine düşen genç feci şekilde can verdi Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım