Çinli Çiftçiler Sonbahar Ekinoksu'nda Hasat Festivalini Kutladı - Son Dakika

Çinli Çiftçiler Sonbahar Ekinoksu'nda Hasat Festivalini Kutladı

24.09.2022 01:16
Çinli Çiftçiler Sonbahar Ekinoksu'nda Hasat Festivalini Kutladı

BEİJİNG, 23 Eylül (Xinhua) -- Çin'in doğusundaki Jiangsu eyaletinin Kunshan kentine bağlı Bacheng Kasabası'nda üzüm toplayan köylüler, 17 Eylül 2022. Çinli çiftçilerin her yıl Sonbahar Ekinoksu gününde kutladığı hasat festivali, bu yıl 23 Eylül'e denk geldi.

BEİJİNG, 23 Eylül (Xinhua) -- Çin'in doğusundaki Jiangsu eyaletinin Kunshan kentine bağlı Bacheng Kasabası'nda üzüm toplayan köylüler, 17 Eylül 2022. Çinli çiftçilerin her yıl Sonbahar Ekinoksu gününde kutladığı hasat festivali, bu yıl 23 Eylül'e denk geldi. (Fotoğraf: Wang Xuzhong/Xinhua)

Çinli Çiftçiler Sonbahar Ekinoksu'nda Hasat Festivalini Kutladı

YORUMLAR
500
Çin'de Kadınlara Yönelik Yardımlar Son 10 Yılda Arttı Çin'de Kadınlara Yönelik Yardımlar Son 10 Yılda Arttı Japonya ve Çin Arasındaki Diplomatik İlişki Lerin Normalleşmesinin 50. Yıldönümü İçin Hatıra Pulu Basıldı Japonya ve Çin Arasındaki Diplomatik İlişki Lerin Normalleşmesinin 50. Yıldönümü İçin Hatıra Pulu Basıldı Çin'in BM Temsilcisi'nden Batılı Ülkelere Sömürgecilik Tarihleri Üzerine Düşünme ve Hataları Düzeltme Çağrısı Çin'in BM Temsilcisi'nden Batılı Ülkelere Sömürgecilik Tarihleri Üzerine Düşünme ve Hataları Düzeltme Çağrısı
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel Çinli Çiftçiler Sonbahar Ekinoksu'nda Hasat Festivalini Kutladı - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement