Son Dakika Haberleri: Norveç Kralı 5'inci Harald'ın damadı Shaman Durek: Ben de Atatürk hayranıyım

Norveç Kralı 5'inci Harald'ın damadı Shaman Durek: Ben de Atatürk hayranıyım

29 gün önce

Norveç Kralı 5'inci Harald ile Kraliçe Sonja'nın kızları Prenses Martha Louise, nişanlısı Shaman Durek'le çıktığı Bodrum tatiline devam ediyor. Durek, kendisine hediye edilen Atatürk fotoğrafını görünce ne kadar hayran olduğunu anlattı.

Norveç Kralı 5. Harald ile Kraliçe Sonja'nın kızları Prenses Martha Louise, nişanlısı Shaman Durek'le çıktığı Bodrum tatiline devam ediyor. Türkiye'nin turizm elçisi Benan Saraç, çift onuruna önceki akşam bir otelde yemek daveti verildi.Atatürk'ün fotoğrafı hediye edilen Durek, Atatürk'e hayran olduğunu söyledi.

ATATÜRK'E HAYRAN OLDUĞUNU ANLATTI

Geceye Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da katıldı. Prenses'e çiçek takdim eden Aras, çifte ayrıca Bodrum mandalina lokumu ve mandalinadan üretilen reçellerden hediye etti. Çifti en çok sevindiren hediye ise Atatürk fotoğrafı oldu. Saygıyla eğilerek fotoğrafı eline alan Durek, Atatürk'ü tanıdığını, onun çok güçlü, saygın bir lider olduğunu bildiğini ve kendisinin de bir Atatürk hayranı olduğunu söyledi.

Norveç Kralı 5'inci Harald'ın damadı Shaman Durek: Ben de Atatürk hayranıyım
Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 19.08.2019 02:58 

YORUMLAR


Bebek dünyaya gelince ortaya çıktı! Mide bulandıran tecavüz iddiası
Ekrem İmamoğlu'ndan Süleyman Soylu açıklaması: Bazı şeyler geçmişte kaldı Netanyahu, sandık çıkış anketlerine göre koalisyon için gerekli çoğunluğu elde edemedi