Son Dakika Haberleri: Bursa'daki Silahlı Benzinlik Soygunu Anbean Güvenlik Kamerasında

Bursa'daki Silahlı Benzinlik Soygunu Anbean Güvenlik Kamerasında

12 ay önce

Bursa'da bulunan benzinlik istasyonunda 2 soyguncu, yüzleri maskeli halde gelip etrafa rastgele kurşun sıkarak kasadaki 5 bin lirayı çaldı. O anlar saniye saniye kameraya yansıdı.

Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesinde bir akaryakıt istasyonuna gelen yüzleri kar maskeli iki soyguncu, silah tehdidiyle kasada bulunan yaklaşık 5 bin lirayı alıp kaçtı.

MASKELİ 2 KİŞİ RASTGELE ATEŞ EDEREK MARKETE GİRDİ

Kayapa Mahallesi Bursa Caddesi'ndeki benzinliğe gelen ve yüzlerinde kar maskesi bulunan silahlı iki kişi, market bölümüne girerek rastgele ateş etti.

KASADAKİLERİ TEHDİT ETTİLER

Daha sonra kasanın yanına gelen soyguncular, akaryakıt istasyonu çalışanları Hasan T. (54) ile Levent K'yi (22) silahla tehdit ederek yazar kasa çekmecesindeki paraları istedi.

GÖREVLİLERİ DARP EDİP 5 BİN LİRAYI ALDILAR

Görevlileri darbeden bu kişiler, çekmecedeki yaklaşık 5 bin lirayı alarak olay yerinden hızla uzaklaştı.

PARMAK İZİ ARANDI

Çalışanların durumu polise bildirmesi üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Polisler, incelemeleri sırasında mermi kovanı ve çekirdekleri buldu. Olay yeri inceleme ekipleri de kasanın çevresinde ve marketin diğer bölümlerinde parmak izi çalışması yaptı.

KAMERALAR İNCELENDİ

İş yerinin güvenlik kamerası kayıtlarını da inceleyen polisler, olayın faillerinin yakalanması için çalışma başlattı.

Güvenlik kamerası kayıtlarında, kar maskeli soyguncuların markete girip içecek dolaplarına doğru tabancalarıyla ateş ettiği, görevlileri darbettiği ve yazar kasadaki paraları alarak kaçtığı görülüyor.


YORUMLAR


Bloomberg: Doğuş Holding Dev İşletmelerini Satmak İçin Katarlılarla Masaya Oturdu Erdoğan Müjdeyi Verdi, 19 İle Kenevir Piyangosu Vurdu

Soğanın Fiyatı İki Ay İçinde 10 TL'ye Çıkabilir