Beşiktaş, Aaron Ramsey transferinden yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti - Son Dakika

Beşiktaş, Aaron Ramsey transferinden yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti

22.01.2021 14:52

Forvet transferine yoğunlaşan Beşiktaş orta sahaya da takviye yapmayı düşünüyor. Siyah-beyazlılar, transfer gündemine gelen Juventus'un orta saha oyuncusu Aaron Ramsey'den yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti.

Adem Ljajic'i elden çıkarmak isteyen siyah-beyazlılar, Aaron Ramsey'i kiralama planı yapıyordu ancak bu transferde Galli oyuncunun yüksek maliyeti en büyük engel olarak Beşiktaş'ın karşısına çıktı.

Bütçe konusunda yaşadığı sıkıntı nedeniyle aralarında Merih Demiral'ın de bulunduğu bazı isimleri satmaya hazırlandığı iddia edilen Juventus'ta Ramsey yıllık 6 milyon Euro kazanıyor. 30 yaşındaki oyuncunun yarım sezon için isteyeceği ücretin 2 ile 3 milyon euro arasında olması bekleniyor.

BU RAKAMI DEVRE ARASINDA KARŞILAMALARI ZOR

Finansal Fair-Play nedeniyle forvet transferi için 1 milyon euro bütçe ayırabilen Kartal'ın böyle bir rakamı devre arasında karşılaması zor gözüküyor.

Siyah-beyazlıların bu dönemde işi bitiremezse yeni sezon için Ramsey'yle şartları konuşacakları bildirildi.

(Fanatik)

Beşiktaş, Aaron Ramsey transferinden yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti

Son Dakika Spor Beşiktaş, Aaron Ramsey transferinden yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş maçında Ertaç Özbir'in hücuma çıkması İspanya basınında gündem oldu Ünlü yatırımcıdan bomba iddia: Netflix, Bitcoin'e yatırım yapacak Babasının "Rabbime kurban ettim" diyerek boğazını kestiği çocuğun sağlığı iyiye gidiyor 118 yaşına giren Beşiktaş, Türk espor takımlarında da ilke imza attı! Müdürünün tacizine uğrayan genç kadın soluğu savcılıkta aldı: Sık sık arıyor, "İki tane karım var zevk alamıyorum" diyor HDP kapatılırsa milletvekilleri Demokratik Bölgeler Partisi'ne geçecek Tarlasında bulduğu taşın 'göktaşı' olduğunu öğrenince hemen satışa çıkardı Oyuncu Merve Dizdar'dan kendisini tiye alan eşi Gürhan Altundaşar'a cevap: Sen kocamsın ayıp