Son Dakika Haberleri: Beşiktaş, Babel'i Galatasaray'a Gitmemesi İçin Devre Arasında Satacak

Beşiktaş, Babel'i Galatasaray'a Gitmemesi İçin Devre Arasında Satacak

4 ay önce

Beşiktaş yönetimi, Babel'in Galatasaray'la anlaştığı yönündeki haberler üzerine Hollandalı futbolcuyu devre arasında satma kararı aldı.

Babel konusunda Beşiktaş'ta sıcak gelişmeler yaşanıyor. Siyah-Beyazlılar, sezon sonunda sözleşmesi bitecek Hollandalı futbolcunun G. Saray ile anlaştığı yönündeki iddialar üzerine harekete geçti.

Akşam'ın haberine göre; Babel, Beşiktaş'tan 3.2 milyon euro yıllık ücret istiyor. Siyah-Beyazlılar ise 2.2 milyon euro öneriyor, siyah-beyazlı yöneticiler, Babel ile anlaşma sağlayamazsa sezon sonunda G.Saray gitmemesi için devre arasında Flamengo'ya satma planını elinde tutuyor. Hollandalı oyuncunun, siyah-beyazlı yöneticilerin bu planı karşısında nasıl bir tavır sergileyeceği de merak konusu. Görüşmeler aralıksız devam ediyor.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Cani Koca, Eşiyle Birlikte Yemek Yerken Gördüğü Adama Ekmek Bıçağıyla Saldırdı Kılıçdaroğlu, Mitingde Bozkurt Yapan Vatandaşlara Seslendi: İşte O Milliyetçidir, Ülkücüdür Yeni Zelanda Katliamcısı ile Rahip Brunson'ın Bağlantısının Olduğu İddia Edildi