Best Model Oğuzhan Bolat: "Hedefim oyunculuk" - Son Dakika

Best Model Oğuzhan Bolat: "Hedefim oyunculuk"

01.11.2020 13:58

Best Model Oğuzhan Bolat: "Hedefim oyunculuk" Best Model Türkiye yarışmasında birinci olan 18 yaşındaki Oğuzhan Bolat, memleketi Kahramanmaraş'a geldi.

Best Model Oğuzhan Bolat: "Hedefim oyunculuk"

KAHRAMANMARAŞ - Best Model Türkiye yarışmasında birinci olan 18 yaşındaki Oğuzhan Bolat, memleketi Kahramanmaraş'a geldi. Bolat, dizi tekliflerini değerlendireceğini söyledi.

33. Best Model Türkiye yarışmasında birinciliği elde eden Oğuzhan Bolat Kahramanmaraş Havalimanında sevenleri tarafından karşılandı. Kahramanmaraş'a hiç gelmeyeceği iddialarına yanıt veren Bolat, "İşim gereği İstanbul'da yaşayacağım ailem Kahramanmaraş'ta gidip geleceğim" dedi.

Best Model yarışması için uzun süren eğitim ve spor sürecinden geçtiğini ifade eden Bolat, hedefinin oyunculuk yapmak olduğunu söyledi. Dizi teklifleri aldığını belirten Bolat, "Çok güzel bir his daha önce den Best Model'de birinci olan Çağatay Ulusoy, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu olsun çok iyi oyuncular çıktı, onların yolunu izlemek için bende Best Model yarışmasına girdim ve zaten hedefim de oyuncu olmaktı. Çok mutluyum, beklediğimden fazlaydı ve heyecanımdan yürüyemiyordum. Pandemiden dolayı erteleniyordu ve bende 7 aylık bir süreçte hazırlandım. Sürekli spor ve diyet yapıp emeklerimin karşılığını aldık. Uzun süre futbol oynadım, daha sonra oyunculuğa yöneldim ve 4 ay oyunculuk eğitimi aldım İstanbul'da ve sonra Best Model'de girdim" diye konuştu.

Yapımcıların ve menejerler yarışma sonrası kendisini aradığını söyleyen Bolat, "Ama ben biraz kafa dinlemek için geldim. Gittiğimizde hepsiyle görüşeceğiz" dedi.

Best Model Oğuzhan Bolat: Hedefim oyunculuk
Best Model Oğuzhan Bolat: Hedefim oyunculuk
Best Model Oğuzhan Bolat: Hedefim oyunculuk
Best Model Oğuzhan Bolat: Hedefim oyunculuk

Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Best Model Oğuzhan Bolat: 'Hedefim oyunculuk' - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Gençlerin telefon kullanımına yönelik dikkat çeken araştırma: Yemeyip içmeyip telefon alıyorlar HDP'li Hasip Kaplan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a küstah tehdit: Ona muhteşem bir jübile düşünüyoruz "Bir şekilde göreve döneceğim" diyen Trump hızlı başladı: Cumhuriyetçi Parti içindeki muhalifleri korku bastı 17 yaşındaki genç kız otelin 8. katından düşerek can verdi Fransa Bilim Konseyi Başkanı Delfraissy: Son 3 haftadır mutasyonlar oyunun kurallarını tamamen değiştirdi Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu