"Beştepe'de CHP'li" iddiasını dile getiren Rahmi Turan: Cinayet işlesem, üzerinde bu kadar durulmaz, böyle linç etmek istemezlerdi - Son Dakika

"Beştepe'de CHP'li" iddiasını dile getiren Rahmi Turan: Cinayet işlesem, üzerinde bu kadar durulmaz, böyle linç etmek istemezlerdi

2 ay önce

CHP'li Muharrem İnce ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Beştepe'de görüştüğünü iddia eden Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan, eleştirilere tepki göstererek, "Cinayet işlesem, üzerinde bu kadar durulmaz, böyle linç etmek istemezlerdi" dedi.

CHP'li Muharrem İnce ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Beştepe'de görüştüğünü iddia eden bir yazı kaleme aldıktan sonra, taraflardan özür dileyen Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan konunun uzatıldığını belirtti.

Turan bugün yayımlanan yazısında konuya ilişkin, "Sanırım cinayet işlesem, üzerinde bu kadar durulmaz, böyle linç etmek istemezlerdi!" yorumunda bulundu.

"ARTIK BU KONUNUN ÜZERİNDE DURMAK İSTEMİYORUM"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, İnce'den ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan özür dilediğini hatırlatan Turan, bu isimlerin özrünü kabul ettiğini ve kendisine teşekkür ettiklerini belirtti.

"Artık bu konunun üzerinde durmak istemediğini" söyleyen Turan, "güzel ülkemizin ve insanlarımızın haklarını savunmaya devam edeceğim" dedi.

 Beştepe'de CHP'li iddiasını dile getiren Rahmi Turan: Cinayet işlesem, üzerinde bu kadar durulmaz, böyle linç etmek istemezlerdi
Haber Yayın Tarihi: 05.12.2019 08:41 Son Dakika

Elazığ depremini önceden bilen Naci Görür'den yeni uyarı: 5 ilde ciddi tehlike var
Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce Twitter'da yazdı Yeşil Bölge'ye atılan bazı füzeler ABD Büyükelçiliği'ne isabet etti!

Son Dakika Haberleri