"Bi Düzine" Resim Sergisi Açılacak - Son Dakika

"Bi Düzine" Resim Sergisi Açılacak

15.09.2017 09:21

Türkiye'nin çeşitli illerinden katılım sağlayan 12 sanatçının eserlerinden oluşan "Bi Düzine" isimli karma resim sergisi Gaziantep Sanat Merkezi'nde sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

15 Eylül Cuma Günü açılışı yapılacak olan sergide, gerek yaşadıkları coğrafya gerekse sanatsal tavırları olarak birbirinden farklı olsa da her birinin temel anlayışı estetik ve güzel duygular uyandırmak olan sanatçılar bir araya gelerek yaratımlarının görsel zenginliğini kolektif biçimde sergilemeye hazırlanıyor.

Resim sanatında farklı teknikleri buluşturan "Bi Düzine" karma resim sergisinin sanatçıları, aynı zamanda 7 farklı üniversitede alanında görev yapmakta olan akademisyenlerden oluşuyor.

Sanatçılar Hüseyin Elmas, Melek Gökay, Elif Şenel, Oğuz Yurttadur, Taylan Çetin, Mehmet Ali Büyükparmaksız, Kübra Özalp, Mehmet Aksoy, Ahmet Musa Koç, Ali Ertuğrul Küpeli, Meltem Yige ve Yeşim Ermiş'in eserlerinden oluşan sergi 30 Eylül 2017 tarihine kadar gezilebilinecektir.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Bi Düzine' Resim Sergisi Açılacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon tahminini yükseltti Son dakika: Dolardan yeni rekor geldi: 8,23 ile tüm zamanların en yüksek seviyesinde Doğal gazın ardından bir müjde daha geldi! Ağrı'da altın rezervi bulundu "Gel mangal yapalım" diyen babasının davetine katılamadan ölüm haberini aldı Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi Yörüklerin develerle kış yurdu göçü başladı! Çoluk çocuk 25 gündür yoldalar Trans bireylerin tekme tokat kavgası! Çocuklara uyuşturucu teklif eden şahsı öldüresiye dövdüler Sokakta şarkı söylediği görüntüler ortaya çıkan Aleyna Tilki ilk kez konuştu: Sokaktakileri geri çevirmemek lazım