Bilgi Eğitim'de Fenomen Romancılara Dair Bir Yolculuk… - Son Dakika

Bilgi Eğitim'de Fenomen Romancılara Dair Bir Yolculuk…

07.02.2017 08:53
Bilgi Eğitim'de Fenomen Romancılara Dair Bir Yolculuk…, System.String[]

Bilgi Üniversitesi'nin Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Bilgi Eğitim'de Türk edebiyatının fenomen isimlerinin yazarlığı boyunca izlediği yollar, yazınsal stratejilerine dair bir yolculuk başlıyor.

11-25 Mart tarihleri arasında üniversitenin santralistanbul Kampüsü'nde gerçekleşecek ve 3 hafta sürecek 'Fenomen Romancılarımız' eğitiminde katılımcıları, keyifli bir içerik bekliyor

Eğitimde, Türk edebiyatında fenomen olarak tabir edilen isimlerin yazarlığı boyunca izlediği yollar, yazınsal stratejiler, toplumsal bağlamla kurduğu ilişkiler, vs. açılarından bakıldığında bir türlü okurların zihninde netliğe ulaşılamayan isimler ele alınacak.

Mesut Varlık koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek olan eğitimde Orhan Pamuk: Bir Aşk-Nefret Hikâyesi, Mutsuz Çocuk Masalı: İhsan Oktay Anar, Dünyaya Bırakılmış Romancı: Yusuf Atılgan, Leyla Erbil'de Tuhaf Bir Baba, Tanpınar Edebiyatının Anahtar Kavramları, Hasan Ali Toptaş'ın Kalp Notaları gibi içerikler konuşulacak.
Fenomen Romancılarımız Programı'nda dersler üniversitesinin santralistanbul Kampüsü'nde Cumartesi günleri 12.00- 14.00 ve 14.30- 16.30 saatleri arasında gerçekleşecek. 12 saat sürecek eğitimin ücreti ise 450 TL olarak belirlendi.

Bilgi Eğitim'de Fenomen Romancılara Dair Bir Yolculuk…

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bilgi Eğitim'de Fenomen Romancılara Dair Bir Yolculuk… - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı "Akıncı kazanamazsa mesleği bırakırım" dediği öne sürülen Adil Gür: Ersin Tatar beni aradı 5 gündür üst üste düşen dolar, 7,80'den işlem görüyor Kazada yaralanan kuryeye yardım etmek yerine aracının paspasını temizledi 64 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu, bacak dekolteli pozuyla genç kızlara taş çıkarttı Son Dakika! 2020 KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım