Bilkent Senfoni Orkestrası ile Gökhan Aybulus müzikseverlerle buluştu - Son Dakika

Bilkent Senfoni Orkestrası ile Gökhan Aybulus müzikseverlerle buluştu

28.09.2020 21:37
Bilkent Senfoni Orkestrası ile Gökhan Aybulus müzikseverlerle buluştu, System.String[]

Bilkent Senfoni Orkestrası ve piyanist Gökhan Aybulus, "Beethoven'ın Aydınlık Dünyası" teması etrafında şekillenen "48. İstanbul Müzik Festivali" kapsamında konser verdi.

Bilkent Senfoni Orkestrası ve piyanist Gökhan Aybulus, " Beethoven'ın Aydınlık Dünyası" teması etrafında şekillenen "48. İstanbul Müzik Festivali" kapsamında konser verdi.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle düzenlenen festival için Bilkent Odeon'da kaydedilen konser "online.iksv.org/muzik" adresinden çevrim içi olarak yayınlandı.

Konserde genç kuşak şeflerden Dağhan Doğu'nun yönettiği Bilkent Senfoni Orkestrası, Ludwig van Beethoven'ın 5'inci Senfonisini çaldı.

Solist Gökhan Aybulus ise Wolfgang Amadeus Mozart'ın 24. Piyano Konçertosu'nu seslendirdi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri dolayısıyla çevrim içi olarak yayınlanan biletli konserlere, yayın tarihinden sonra bir ay boyunca "online.iksv.org/muzik" adresinden ulaşılabilecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bilkent Senfoni Orkestrası ile Gökhan Aybulus müzikseverlerle buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz İnternette hızla yayılan esrarengiz palyaço fotoğrafı, Instagram hesaplarının kapanmasına neden oluyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Danimarka'da itlaf edilen vizonlar toprağın altından yüzeye yükseldi