Son Dakika Haberleri: Bir Kadınla Görüntülendiği Söylenen Okan Kurt'tan İddialara Yanıt: Ahiretinizi Yakmayın

Bir Kadınla Görüntülendiği Söylenen Okan Kurt'tan İddialara Yanıt: Ahiretinizi Yakmayın

5 ay önce

Geçtiğimiz Eylül ayında ünlü popçu Demet Akalın'la 6,5 yıllık evliliğini sonlandıran Okan Kurt, restoranda bir kadın arkadaşıyla yemek yediği iddialarına yanıt verdi.

Geçtiğimiz Eylül ayında ünlü popçu Demet Akalın'la 6,5 yıllık evliliğini sonlandıran Okan Kurt, restoranda bir kadın arkadaşıyla yemek yedi. Okan Kurt'un Demet Akalın'la boşandıktan sonra ilk defa başka bir kadınla görülmesi akıllara ''Yeni bir aşk mı?'' sorusunu getirmişti. Okan Kurt, sosyal medya hesabından haberle ilgili açıklama yaptı.

"YALAN HABERLE AHİRETİNİZİ YAKMAYIN"

Kurt hakkında çıkan haberlerin gerçeklik payı taşımadığını söylerken o mekana da hiç gitmediğini ve hatta mekan yetkilileri ile de konuştuğunu şu sözlerle anlattı: "Bir haber yaparken insanların biraz dikkat etmesi lazım. Bu yalan dünyanın rüzgarına kapılıp kul hakkı yemeyin. Ahiretinizi yakmayın."

"OKAN'I ÖZLEDİM" DEMİŞTİ

Demet Akalın 10 gün önce ''Okan'ı özledim. Bana 'İşlerimi düzeltip yine karşına çıkacağım' dedi. Bekliyorum. Başka bir aşk yaşamam mümkün değil. Biz severek ayrıldık'' demişti.


YORUMLAR


2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Belediye Başkanlarının Katıldığı Programda Erdoğan Sürprizi Piar Araştırma, 9 İlin Anket Sonuçlarını Yayınladı! Bursa'da CHP Yarışı Önde Götürüyor