Son Dakika Haberleri: Bir Reddit Kullanıcısı, Mortal Kombat'ın Tüm Dlc Karakterlerini Sızdırdı

Bir Reddit Kullanıcısı, Mortal Kombat'ın Tüm Dlc Karakterlerini Sızdırdı

29 gün önce

Mortal Kombat 11 henüz piyasaya sürülmemişken bir veri madencisinin oyunun tüm DLC karakterlerini keşfettiği ortaya çıktı.

Bir Reddit Kullanıcısı, Mortal Kombat'ın Tüm Dlc Karakterlerini Sızdırdı, System.String[]
Daha önce aynı şekilde elde edilen bilgilere göre toplam 13 tane DLC karakteri olacağı öğrenilmişti. İlk ikisinin Shao Kahn ve Shang Tsung olduğu biliniyordu.

Oyunun Nintendo Switch versiyonunun dosyalarından keşfedilen yeni bir sızıntıya göre ise oyuna sonradan 9 DLC karakteri eklenecek:Shang Tsung


Joker


Nightwolf


Terminator


Sindel


Spawn


Ash


Fujin


SheevaLeoNatan isimli bir Reddit kullanıcısı, verdiği bilgilerin doğru olduğunu ispatlamak için DLC karakterlerinin isimlerini içeren kod dosyalarına nasıl bakılacağına dair talimatlar da yayımladı. Buna göre liste doğru görünüyor. DLC karakterleri arasında Shang Tsung'ın yanı sıra Mortal Kombat savaşçıları Nightwolf, Sindel, Fujin ve Sheeva bulunuyor.

Fakat her şeye rağmen NetherRealm Studios'un Mortal Kombat 11 karakterlerine dair yapacağı resmi açıklamaya kadar bu bilgilerin doğruluğu için şüpheci olmakta fayda var. Çünkü DLC karakterlerine dair belirli aralıklarla sızdırılan iki bilgiye göre karakter sayısında tutarsızlık bulunuyor. Ayrıca bu listede oyunun lansman fragmanında ortaya çıkan Sektor ve Cyrax gibi karakterlerin bulunmaması da dikkat çekiyor.

Mortal Kombat 11, 23 Nisan'da PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için çıkacak. Oyunun Premium Sürümü, ilk altı DLC karakterini içerecek; GameStop'a özel 'Kollector's Edition' sürümü, bu karakterlerin yanı sıra gerçek ölçekli bir Scorpion maskesi ve bir koleksiyon kutusunu içerecek.
Kaynak: WebTekno

Haber Yayın Tarihi : 20.04.2019 08:34 İbrahim Tatlıses, Köpeğinin Ölümünü Sosyal Medya Hesabından Duyurdu Gaziantep'te Taciz Şüphelisini Terlikle Dövüp, Polise Teslim Ettiler Başakşehir'in Resmi Hesabından Atılan Tweet, Sosyal Medyada Gündem Oldu!