Birsen Tezer'den Hisar Okulları'nda Müzik Ziyafeti - Son Dakika

Birsen Tezer'den Hisar Okulları'nda Müzik Ziyafeti

11.02.2020 15:24
Birsen Tezer'den Hisar Okulları'nda Müzik Ziyafeti, System.String[]

Türkiye'nin önde gelen kadın vokallerinden Birsen Tezer, 19 Şubat 2020 Çarşamba günü saat 20.00'de Hisar Okulları Kültür Merkezi'nde dinleyicilerle buluşacak.

Cazdan sanat müziğine geniş repertuarı ve güçlü sesiyle dikkat çeken sanatçı, İTÜ Devlet Konservatuarı mezunu.

Müziğin evrenselliğine inanan, sesini, şarkılarını ve bestelerini de bu yolda paylaşan sanatçı; Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur, İlhan Şeşen ve Gürol Ağırbaş gibi Türkiye'nin önemli müzisyenleriyle çalıştı. İlk albümü Cihan'ı 2009 yılında, ikinci albümü İkinci Cihan'ı 4 yıl sonra yayımladı.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Birsen Tezer'den Hisar Okulları'nda Müzik Ziyafeti - Son Dakika


Son Dakika

Maradona'nın ölümüyle ilgili kan donduran itiraf! Acı gerçek ortaya çıktı Kastamonu'da devrilen traktörün altında kalan kişi hayatını kaybetti Yolun ortasında geri geri yürüyen kadın, polise zor anlar yaşattı Son Dakika! Bakan Koca müjdeyi verdi: 20 milyon aşı gelecek, ilk uygulama 11 Aralık'ta sağlıkçılara yapılacak Yıldız Tilbe, aşı ve HES kodu başta olmak üzere her şeye karşı çıktı: Devlet dahi yaptıramaz Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü "Saatim geldi" deyip kaçan yaşlılar, pazarcı esnafını kara kara düşündürüyor