Bitlis Spor Adamları Derneği'nden, Başkan Alaydın'a Ziyaret - Son Dakika

Bitlis Spor Adamları Derneği'nden, Başkan Alaydın'a Ziyaret

12.01.2012 16:00
Bitlis Spor Adamları Derneği'nden, Başkan Alaydın'a Ziyaret, System.String[]

Bitlis Spor Adamları Derneği Başkanı Murat Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın'ı ziyaret etti.

Bitlis Spor Adamları Derneği Başkanı Murat Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın'ı ziyaret etti.

Dernek Başkanı Öztürk, ildeki spor faaliyetlerine ve gençliğe verdiği katkıdan dolayı Başkan Alaydın'a teşekkür belgesi verdi.

Öztürk, "İlimiz sporuna desteklerinden dolayı, belediye başkanımıza, yönetim kurulu olarak bu belgeyi vermeyi uygun gördük. Bundan dolayı Sayın Belediye Başkanımız Fehmi Alaydın'a teşekkür ederiz" dedi.

Başkan Alaydın ise, şöyle konuştu:

"Bitlis Belediyesi olarak spora ve sporcuya büyük önem veriyoruz. Spora ve gençliğe ilk günden itibaren destek olduk olmaya da devam edeceğiz. Belediye olarak imkanlarımız halinde spora desteğimizi sürdürüyoruz. Ekip ekipman olarak her zaman desteğimize devam edeceğiz. Spora bakış açımız her zaman iyimser olmuştur. Bitlis Belediyesi olarak spora ve sporcuya büyük önem veriyoruz."

Konuşmaların ardından dernek üyeleri Başkan Alaydın'a teşekkür belgesini sundu.

- BİTLİS

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bitlis Spor Adamları Derneği'nden, Başkan Alaydın'a Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

TFF'nin başlattığı ilginç orman projesi! Her sarı kart için 1, kırmızı kart için de 5 adet fidan dikilecek 18:01 TFF'nin başlattığı ilginç orman projesi! Her sarı kart için 1, kırmızı kart için de 5 adet fidan dikilecek 750 minibüs ve 250 dolmuş taksiye dönüşecek 17:54 750 minibüs ve 250 dolmuş taksiye dönüşecek Alişan'a bir acı daha! Kardeşinden sonra kuzenini de kaybetti 17:51 Alişan'a bir acı daha! Kardeşinden sonra kuzenini de kaybetti
8 yıl önceki tartışma tekrar alevlendi! Trabzon'da akrabalar arasında çıkan çatışmada 4 ölü 17:29 8 yıl önceki tartışma tekrar alevlendi! Trabzon'da akrabalar arasında çıkan çatışmada 4 ölü Bodrum ve Milas'ta alevler büyüdü! Büyük otellerde bulunan turistler teknelerle tahliye edildi 17:23 Bodrum ve Milas'ta alevler büyüdü! Büyük otellerde bulunan turistler teknelerle tahliye edildi Genç kızdan korkunç iddia: Patronum yazlık evindeki yan odada karısını uyutup, beni taciz etti 16:59 Genç kızdan korkunç iddia: Patronum yazlık evindeki yan odada karısını uyutup, beni taciz etti
Gamze'ye tecavüz edip balkondan atan canilerin olay anındaki konuşmaları ortaya çıktı: Kendini attı deriz, yırtarız 16:49 Gamze'ye tecavüz edip balkondan atan canilerin olay anındaki konuşmaları ortaya çıktı: Kendini attı deriz, yırtarız Son Dakika: Türkiye'nin güneyini esir alan yangınlarla ilgili soruşturma başlatıldı 15:59 Son Dakika: Türkiye'nin güneyini esir alan yangınlarla ilgili soruşturma başlatıldı
Advertisement