Son Dakika Haberleri: Bitlis'te Bimer Bilgilendirme Toplantısı

Bitlis'te Bimer Bilgilendirme Toplantısı

10 ay önce

Bitlis Valiliği bünyesinde Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Bitlis'te Bimer Bilgilendirme Toplantısı, System.String[]
Bitlis Valiliği bünyesinde Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Valilik konferans salonunda İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ümit Akın başkanlığında düzenlenen toplantıya merkez ve İlçelerdeki kamu kurum ve kuruluşlarında görevli BİMER kullanıcıları katıldı. Vatandaşın memnuniyetini artırmak ve mağduriyetini ortadan kaldırmak maksadıyla yapılan toplantı, yaklaşık 1,5 saat sürdü. Toplantıda BİMER sistemi hakkında detaylı bilgi veren Ümit Akın; sistemin gizliliği, önemi ve aktifliğine dikkat çekti. BİMER sistemine lüzumu dışında yapılan keyfi başvuruların üzücü olduğunu hatırlatan Akın, bu konuyla ilgili vatandaşlardan da hassasiyet göstermelerini beklediğini sözlerine ekledi.

Vatandaşlara hizmet vermek maksadıyla kurulan BİMER sisteminin, vatandaş ile devlet arasında kurulan köprülerden biri olduğu üzerinde durulan toplantıda, bu hususta yaşanan aksaklıkların giderilmesine yönelik çalışmaların yapıldığı ve yapılmaya devam edileceği belirtildi.

Bitlis merkez ve ilçelerde görev yapan yaklaşık 150 BİMER kullanıcısı ile gerçekleşen ve katılımcıların soruları ile devam eden toplantı, BİMER sisteminin uygulamalı olarak anlatılmasının ardından dilek ve temennilerle son buldu. - BİTLİSGünlük Kiralık Evde Rezalet! Lise Öğrencisine İstismarda Bulunup Canlı Yayın Yaptı İmam Baba, Oğlunun Cenaze Namazını Kıldırdı

Son Dakika! Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AİHM'nin Selahattin Demirtaş Kararını Değerlendirdi