Beslediği boğasının saldırısına uğrayan öğretmen, feci şekilde can verdi - Son Dakika

Beslediği boğasının saldırısına uğrayan öğretmen, feci şekilde can verdi

19.11.2019 10:32

Aydın'da Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Reşat Aslım, güreşler için beslediği boğanın bakımını yaparken hayvanın saldırısına uğradı. Boynuz darbeleriyle yere yığılan Aslım, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Aydın'ın Yenipazar ilçesinde, beslediği yaklaşık 1 tonluk boğanın saldırısına uğrayan öğretmen Reşat Aslım (53), tedavi gördüğü hastanede 2 gün sonra yaşamını yitirdi.

BAKIMINI YAPARKEN SALDIRIYA UĞRADI

Yenipazar ilçesindeki Merkez Ortaokulu'nda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Reşat Aslım, pazar günü güreşler için beslediği boğanın bakımını yaparken, hayvanın saldırısına uğradı.

BOYNUZ DARBESİYLE YERE YIĞILDI

Aynı zamanda kendisine ait arazilerde çiftçilik de yapan Aslım, boğanın boynuz darbeleriyle yere yığıldı. Ağır yaralanan Aslım, yakınlarının çağırdığı ambulansla, Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Buradaki ilk müdahalesinin ardından da Aydın Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan Reşat Aslım, bugün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Beslediği boğasının saldırısına uğrayan öğretmen, feci şekilde can verdi
Beslediği boğasının saldırısına uğrayan öğretmen, feci şekilde can verdi
Beslediği boğasının saldırısına uğrayan öğretmen, feci şekilde can verdi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Beslediği boğasının saldırısına uğrayan öğretmen, feci şekilde can verdi - Son Dakika

YORUMLAR (16)
  • Garip: Biziz insanınız beslediğinin boynuzlamasına alışık ama bu kadarı ağır olmuş. Allah rahmet eylesin . Mekanı cennet olsun. Artık ders olsun insanlarımızı ve hayvanlarımızı birbirlerini sözlü ya da fiziki yaralarken görmeyelim. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • Mersinlim: İyi olmuş. Güreş için besliyormuş. Bir de milletin çocuğuna din dersi veriyor. Utanmaz herif mezarında ters dönsün. Buna hakkım haram olsun. Cevap Yaz 6 12 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İtalyan teknik direktör Marcello Lippi, kariyerini sonlandırdı Adidas, koronavirüs döneminde değer kaybı yaşayan Reebok'ı satacak 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş 150 kişiyi koronaya kurban veren kentimizde tedbirlere uyulmaması korkutuyor Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi! Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!