Son Dakika Haberleri: Boksör Gibi Yumrukladı

Boksör Gibi Yumrukladı

5 gün önce

PROTESTO gösterilerinde binlerce vatandaş Paris sokaklarını doldurdu.

Boksör Gibi Yumrukladı, System.String[]
PROTESTO gösterilerinde binlerce vatandaş Paris sokaklarını doldurdu. Cahmps-Elsees Bulvarında başlaması planlanan haftalık yürüyüş, önceki haftalara göre daha fazla sayıda olan polisler tarafından engellenirken, protestoculara tazyikli su ve biber gazıyla müdahale edildi. Protescular arasında bazı gruplar gazete bayi ve bazı işyerlerini yaktı.

SAĞLIK GÖREVLİLERİNİ YUMRUKLADI

Protestoculara polisin müdahalesi ise yine sert oldu. Amatör kamera tarafından kaydedilen bir görüntüde bir polis memurunun, önüne gelen eylemlicileri boksör gibi yumrukladığı görülüyor. Sağlık görevlilerini yumruklayan polis, bir ara yere geri geri giderken yerdeki bir eylemciye takılıp yere düşüyor. Yerden kalkan polis, yine eylemcileri yumruklamayı sürdürdüğü görülüyor.
Kaynak: Hürriyet
Muharrem İnce'den Genel Başkanlık Sorusuna Yanıt: Bende İstiyorum Ankapark'ta Rollercoaster Bozuldu, Vatandaşlar Raylardan Yürüyerek İndirildi Erdoğan, Kendisine Uzatılan Notta Telefon Numarasını Göremeyince Talimatı Verdi Marmaris'te Deniz Sarıya Boyandı, Gören Belediyeyi Aradı!