Son Dakika Haberleri: Bolu Fetö Operasyonunda Gözaltına Alınan 13 Şüpheli Adliyede

Bolu Fetö Operasyonunda Gözaltına Alınan 13 Şüpheli Adliyede

11 gün önce

Fetö operasyonunda gözaltına alınan 13 şüpheli adliyedeBolu merkezli 9 il ve KKTC'de, FETÖPDY'ye yönelik düzenlenen operasyonda, gözaltına alınan aralarında 'mahrem imamlar' ile muvazzaf askerlerin de olduğu 13 kişi adliyeye sevk edildi.

Fetö operasyonunda gözaltına alınan 13 şüpheli adliyede

Bolu merkezli 9 il ve KKTC'de, FETÖPDY'ye yönelik düzenlenen operasyonda, gözaltına alınan aralarında 'mahrem imamlar' ile muvazzaf askerlerin de olduğu 13 kişi adliyeye sevk edildi.

Bolu Cumhuriyet Savcılığı'nca yürütülen FETÖPDY soruşturması kapsamında, ankesörlü telefonlarla örgütün mahrem yapılanmasındaki kişilerle görüştüğü belirlenen 13 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Bolu Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, savcılık talimatıyla harekete geçerek, şüphelilerin bulunduğu adresleri tespit etti. Bolu merkezli 9 il ve KKTC'de eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonlarda, aralarında 'mahrem imamlar' ve muvazzaf askerlerin de olduğu 13 kişi gözaltına alınıp Bolu Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Emniyetteki ifadeleri tamamlanan şüpheliler hastanedeki sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edildi.Bayburt'ta Kömür Diye Toplanıp Yakılan Taşın Kehribar Olduğu Öğrenilince, Bir Çok Ülke Almak İçin Sıraya Girdi Doğru Çıkan Tahminleriyle Bilinen Google, Türkiye'deki Yerel Seçim İçin Öngörüsünü Açıkladı

Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı