Bomba iddia: Acun Ilıcalı, Netflix'e rakip olmak için platform kuruyor - Son Dakika

Bomba iddia: Acun Ilıcalı, Netflix'e rakip olmak için platform kuruyor

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni bir sektöre adım atarak Netflix benzeri bir platform kuracağı magazin basınına bomba gibi düştü. Yeni işi için çalışmalara başlayan Ilıcalı, resmi kurumlara başvuru yaptı.

Yayınladığı her program ile beğeni toplayan Acun Ilıcalı, sahibi olduğu TV8'in ardından yeni bir platform kurmak için hazırlıklara başladığı ileri sürüldü.

RESMİ KURUMLARA BAŞVURU YAPTI

Dünya Gazetesi'nden Kerem Ülker'in haberine göre, Acun Ilıcalı, Netflix benzeri bir platform kuruyor. Habere göre Acun şimdiden resmi kurumlarla masaya oturdu. Netflix'in sansür olaylarıyla gündeme gelmesinin ardından harekete geçen Ilıcalı, platform için Turizm ve Kültür Bakanlığı dahil resmi kurumlara gerekli başvuruyu yaptı. Onay alması halinde işlerini hızlandıracak olan ünlü isim, Netflix'e rakip olmak için çalışmalara başlayacak.

Acun Ilıcalı, 2013 yılında MNG Holding'in patronu Mehmet Nazif Günal ile masaya oturarak TV8'i satın almıştı. Ilıcalı daha sonra alışveriş kanalı olan MNG Shopping'e ortak olmuştu.

Bomba iddia: Acun Ilıcalı, Netflix'e rakip olmak için platform kuruyor

Haber Yayın Tarihi: 11.08.2020 10:55

Son Dakika Magazin Bomba iddia: Acun Ilıcalı, Netflix'e rakip olmak için platform kuruyor - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (33)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Beşiktaş'ın ilk 11'i belli oldu! Milli futbolcu 11'e geri döndü Eski Başbakan Mesut Yılmaz'dan kötü haber! Doktorlar umudu kesti Fenerbahçe, harcama limiti nedeniyle TFF'ye dava açıyor Koronavirüsün ardından Çin'de şimdi de "Brusella bakterisi" salgını baş gösterdi 7 yıldır komada olan Michael Schumacher, tamamen bitkisel hayata geçti Cezaevinden izinli çıkan üç kişinin katili, cinayete kurban gitti Fenerbahçe, transfer döneminde 45 günde 183.5 milyon TL kar etti "Kocan seni aldatıyor" mesajıyla şoke olan Eylül Öztürk, kimin gönderdiğini öğrenince ağzı açık kaldı