Bozyazı'da Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldı - Son Dakika

Bozyazı'da Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldı

28.10.2015 16:34
Bozyazı'da Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldı, System.String[]

Mersin’in Bozyazı ilçesinde Cumhuriyetin kuruluşunun 92. yılı dolayısıyla öğrenciler arasında düzenlenen şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri düzenlenen törenle verildi.

Mersin'in Bozyazı ilçesinde Cumhuriyetin kuruluşunun 92. yılı dolayısıyla öğrenciler arasında düzenlenen şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri düzenlenen törenle verildi.

Bozyazı Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, ilçe genelinde lise, ortaokul ve ilkokul öğrencileri arasında 'Cumhuriyet' konulu şiir, resim ve kompozisyon yarışmaları düzenlendi. Yarışmada dereceye giren öğrenciler için Bozyazı Müftülüğü Konferans Salonu'nda ödül töreni düzenlendi. Törene, Bozyazı Kaymakamı Suat Yıldız, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Savaş Cingöz, İlçe Emniyet Müdürü İsrafil Ergün, TCSG-309 Komutanı Erhan Çevik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Konya, daire amirleri, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Törende, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından dereceye giren öğrenciler eserlerini seslendirdi. Törende daha sonra yarışmalarda dereceye giren öğrencilere, Kaymakam Yıldız, Garnizon Komutanı Cingöz, Emniyet Müdürü Ergün ve Milli Eğitim Müdürü Konya tarafından ödülleri verildi. Ödül töreninin ardından Bozyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından "Cumhuriyet Nasıl İlan Edildi?" adlı bir gösteri sunuldu. "Cumhuriyet ve Atatürk" konulu slayt gösterisinin ardından ödül töreni sona erdi. - MERSİN

Bozyazı'da Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldı
Bozyazı'da Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldı
Bozyazı'da Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bozyazı'da Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Arda Turan'ın satın aldığı evin fiyatı dudak uçuklattı İş insanı Kurtuluş'un cinayetinde kan donduran detaylar! Katil soğukkanlılıkla anlattı Yukatel Denizlispor'da Yalçın Koşukavak istifa etti İki gündür haber alınamayan kadın, evinde uyurken bulundu Sokak köpeğinin saldırısına uğrayan adam yumruk darbeleriyle kurtulabildi İtalyan güvenlik güçlerinden, Cristiano Ronaldo ve eşinin tatil kaçamağına inceleme 16 yaşındaki genç kız, TikTok videosu çektiği sırada silahlı bir saldırgan tarafından katledildi Görüntü İstanbul'un göbeğinden! Esnaftan ayakkabı hırsızına meydan dayağı