Son Dakika Haberleri: Bu Yılbaşını Kara Yılbaşı Yapacağım' Dedi, Duyanlar Sinir Krizi Geçirdi

Bu Yılbaşını Kara Yılbaşı Yapacağım' Dedi, Duyanlar Sinir Krizi Geçirdi

12 ay önce

'Bu yılbaşını kara yılbaşı yapacağım' dedi, duyanlar sinir krizi geçirdi Ağabeyini öldürdü, sosyal medyadan canlı yayın yapıp intihar ettiBARTIN - Bartın'da kısa süre önce cezaevinden çıkan Hasan Okan, 43 yaşındaki ağabeyini tarlada av tüfeğiyle ağır yaraladı.

'Bu yılbaşını kara yılbaşı yapacağım' dedi, duyanlar sinir krizi geçirdi
Ağabeyini öldürdü, sosyal medyadan canlı yayın yapıp intihar etti

BARTIN - Bartın'da kısa süre önce cezaevinden çıkan Hasan Okan, 43 yaşındaki ağabeyini tarlada av tüfeğiyle ağır yaraladı. Ağabeyi hastanede hayatını kaybederken, sosyal medyadan canlı yayın yapan Hasan Okan da aynı tüfekle yaşamına son verdi.
Edinilen bilgiye göre olay Gözpınar köyünde meydana geldi. İddialara göre 30 yaşındaki Hasan Okan, yaklaşık üç ay önce cezaevinden çıktı. Okan, bugün fındık tarlasında bilinmeyen bir sebeple evli ve 3 çocuk babası olan 43 yaşındaki ağabeyi Turgut Okan ile tartışmaya başladı.
Büyüyen tartışma kavgaya dönüşünce Hasan Okan av tüfeğiyle ağabeyine ateş etti. Okan, ardından olay yerinden ayrılarak evine gitti. Bu sırada köylülerin fark ettiği Turgut Okan ise 112 sağlık ekipleri tarafından Bartın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Ağır yaralanan ağabey doktorların tüm çabasına rağmen yaşamını yitirdi.
İntihar öncesi sosyal medyadan canlı yayın yaptı
Evine gelen Hasan Okan, sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı. Canlı yayında olayın nedenini anlatan Okan, "Arkadaşlar bugün Gözpınar köyünde iki tane cenazemiz var. Biri Turgut Okan biri Hasan Okan. Maddi durumumdan sıkıntı olduğundan dolayı vurmak zorunda kaldım. ve şimdi kendimi infaz edeceğim. Bakın silah elimde. Geride kalanlara anneme, annem bu dünyada gün yüzü görmedi. Öbür dünyada da gün görmesin. ve dayı sana hakkımı helal ediyorum. Sen de hakkını helal et. Serap; babanı ben vurdum. ve şimdi kendimi vuracağım. Benim hiçbir zaman yanımda olmadılar. Bu yılbaşını kara yılbaşı yapacağım dedi. Öbür tarafta görüşmek üzere" dedi.
Bekar olduğu öğrenilen Hasan Okan, canlı yayın sonrası elindeki av tüfeğini başına dayayıp tetiği çekti. Jandarma ekipleri ise ağabeyinin ölümüne sebep olan Hasan Okan'ın cansız bedenini buldu. Hasan Okan'ın da cesedi Bartın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

YORUMLAR


Türkiye Ekonomisi 3. Çeyrekte Yüzde 1,6 Büyüdü Milyonlarca Araç Sahibini İlgilendiriyor! 2019'da Trafik Sigortasına Zam Yok

15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor!