Son Dakika Haberleri: Bülent Ersoy Sosyal Medya Kuralını Bozarak Instagram Hesabı Açtı

Bülent Ersoy Sosyal Medya Kuralını Bozarak Instagram Hesabı Açtı

9 gün önce

Bülent Ersoy, sosyal medya hesabı ve akıllı telefon kullanmama kuralını bozarak Instagram hesabı açtırdı. Uygulamayı kullanmayı ise Kerimcan Durmaz'dan öğrendi.

Demet Akalın, Ramazan ayının ikinci gününde Bülent Ersoy, Kerimcan Durmaz, Fatih Ürek ve Ayşe Kök'ü evinde ağırladı. Ünlü isimler iftar saatine kadar Instagram hesaplarından eğlenceli paylaşımlar yaptı. Instagram hesabı kullanmayan Bülent Ersoy ise Demet Akalın'ın evinde bu kuralı bozdu.

KURALI BOZDU

Bu zamana kadar sosyal medya hesapları ve akıllı telefon kullanmayan Bülent Ersoy, Instagram hesabı açtırdı. Ersoy'a Instagram uygulamasını kullanmayı ise sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz öğretti.

"BÜLENT ERSOY TAKİPLERİNİZİ BEKLİYOR"

Demet Akalın ise Ersoy'un Instagram hesabı açtığını paylaştığı videoyla duyurdu. Ersoy'un konuştuğu bir videoyu takipçileriyle paylaşan Akalın, "Bülent Ersoy takiplerinizi bekliyor, hayırlı akşamlar" dedi. Ersoy'un bu isteğini ise ilk olarak sunucu Ece Erken ve sanatçı Seda Sayan yerine getirdi.
Arda-Aslıhan Turan Çiftinin Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu Köksal Baba'nın Başrol Oynadığı Filmi Sadece Bir Kişi İzledi

Yakın Arkadaşı Arda Öziri'nin Ölüm Haberini Alan Engin Altan Düzyatan Yıkıldı Nükhet Duru'dan Şaşırtan İtiraf: İlk Eşinin Benim İçin 100 Dolara Bahse Girmiş