Bursa'da uzun yıllar sonra görülen su samuru kısa süre sonra hayatını kaybetti - Son Dakika

Bursa'da uzun yıllar sonra görülen su samuru kısa süre sonra hayatını kaybetti

Bursa'da yıllar sonra görülen su samuru doğal hayatın normale dönmesinin bir göstergesi olarak sevindirirken bir dişi kırık olan ve arka ayaklarının tutmayan hayvan bir süre sonra hayatını kaybetti.

Bursa'nın İznik ilçesinde yıllar sonra görünen su samuru sevindirirken, yaralı olması yürekleri burktu. Tabiatın normal dengesine yavaş yavaş geri dönmesi bölge sakinlerini sevindirirken, kırık bir dişi ve tutmayan arka ayaklarıyla su samuru görüntülendi.

HAYATINI KAYBETTİ

Çakırca Karasu deresinde oldukça az suyun içerisinde vatandaşlar tarafından görüntülenen su samurunu bu hale vatandaşların getirebileceği düşünülüyor. Vücudunda darp izleri de bulanan su samuru için vatandaşlar harekete geçti. Jandarma ile irtibata geçen vatandaşlar, kısa süre sonra su samurunun hayatını kaybettiğini ifade etti.

Bursa'da uzun yıllar sonra görülen su samuru kısa süre sonra hayatını kaybetti
Bursa'da uzun yıllar sonra görülen su samuru kısa süre sonra hayatını kaybetti
Bursa'da uzun yıllar sonra görülen su samuru kısa süre sonra hayatını kaybetti
YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İddialı mayokinili pozunu paylaşan Ebru Polat, hayranlarını uyardı: Sakin olun Bağdat'ta ABD askerlerinin bulunduğu üs katyuşa füzeleriyle vuruldu Meteoroloji, 9 ile kuvvetli yağış uyarısı yaptı Serinlemek için denize giren 8 kişiyi dalgalar kayalıklara sürükledi, jandarma dronlarla aramaya çıktı Nehre düşen kızını kurtarmaya çalışan baba, akıntıya kapılarak boğuldu Son Dakika: Türkiye'de 15 Ağustos günü koronavirüs kaynaklı 21 can kaybı, 1256 yeni vaka tespit edildi Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, "Ramo"nun çekimlerinde kaza geçirdi 4 ilde daha 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkmasına saat kısıtlaması getirildi Son Dakika: Türk siyasetini dizayn edeceğini söyleyen Joe Biden'in sözlerine Türkiye'den tepki yağıyor Joe Biden'dan skandal sözler: Erdoğan'ı darbeyle değil seçimle devireceğim Sarkıntılık iddiası ölüm getirdi! 71 yaşındaki amca, yeğeninin göğsüne 43 santimlik kama sapladı Sevilen doktor Abdurrahman Demir, koronadan hayatını kaybetti Son Dakika: Trabzonspor'da bir oyuncunun daha yeni tip koronavirüs testi pozitif çıktı Yaşlı adam, ayaklarını hortumla bağladığı köpeğe tecavüz ederken yakalandı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Doğu Akdeniz mesajı! Dünyaya gözdağı verdi