Büyükçekmece'nin Minik Yetenekleri Yılsonu Gösterileriyle Nefesleri Kesti - Son Dakika

Büyükçekmece'nin Minik Yetenekleri Yılsonu Gösterileriyle Nefesleri Kesti

06.05.2019 10:12
Büyükçekmece'nin Minik Yetenekleri Yılsonu Gösterileriyle Nefesleri Kesti

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Bale ve Modern Dans öğrencilerinin yılsonu gösterisi izleyenlerin adeta nefesini kesti.

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Bale ve Modern Dans öğrencilerinin yılsonu gösterisi izleyenlerin adeta nefesini kesti.

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Bale ve Modern Dansları Yılsonu Mezuniyet Gösterilerine ilgi yoğundu.

Ailelerin mutluluk gözyaşı

Bale ve Modern Dans Eğitmenleri Ahu Aktay ve Süreyya Adiloğlu'nun bir yıl boyunca büyük bir disiplin ve istikrarla eğitim verdiği bale ve modern dans öğrencilerinin Atatürk Kültür Merkezi Bedia Muvahhit Gösteri Salonu'nda sergiledikleri performans büyük beğeni topladı. Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi'nde eğitim alan minik yeteneklerin aileleri çocukların yılsonu mezuniyet gösterilerini izlerken mutluluktan sevinç gözyaşına boğuldu.

"Kültür, sanat ve eğitimde öncüyüz"

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ü temsilen programa katılan Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar, "Biz Büyükçekmece Belediyesi olarak Halk Akademisi'nde kültür, sanat ve eğitim alanlarında gerçekten öncü olduğumuzu düşünüyoruz. Bu akşam bu sahnede çocukların göstermiş olduğu performanslar bence bunun en güzel örneğidir. Çocuklar, gençler hepinizi tek tek tebrik ediyorum. Sizlerle gurur duyuyoruz. Çocukları bu şekilde görünce yapmış olduğunuz işin çok doğru olduğunu ve doğru noktaya temas ettiğinizi düşünüyorum. Tüm öğrencilerimizi, çocuklarımızı ve değerli Ahu hocama teşekkürlerimizi sunuyoruz" ifadesini kullandı. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
Nepal'de Nil Barahi Dans Festivali Nepal'de Nil Barahi Dans Festivali Büyükçekmece'de trafiği durdurup damadın etrafında drift yaptılar Büyükçekmece'de trafiği durdurup damadın etrafında drift yaptılar BÜYÜKÇEKMECE'DE TEHLİKELİ DÜĞÜN EĞLENCESİ BÜYÜKÇEKMECE'DE TEHLİKELİ DÜĞÜN EĞLENCESİ
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Büyükçekmece'nin Minik Yetenekleri Yılsonu Gösterileriyle Nefesleri Kesti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement