Büyükşehir'den Gölmarmara Ziyareti - Son Dakika
Güncel

Büyükşehir'den Gölmarmara Ziyareti

Büyükşehir\'den Gölmarmara Ziyareti

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, Gölmarmara ilçesinde Kaymakamlık, Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, MABEM, Gıda Bankası, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi'ni ziyaret etti.

04.03.2017 11:46  Güncelleme: 11:47
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, Gölmarmara ilçesinde Koordinasyon İşleri Müdürü Ahmet Cülen ve yetkililer ile birlikte ilçede bir dizi temaslarda bulundu. Heyet, Gölmarmara Kaymakamı Zeyit Şener, Gölmarmara İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tuncay ve Halk Eğitim Müdürü Ahmet Edip Şen'i ziyaret etti. Ziyaretlerde Manisa Büyükşehir Belediyesinin eğitim adına yürüttüğü faaliyetler görüşüldü ve yapılabilecek farklı eğitim programları için fikir alışverişinde bulunuldu.

Fikir Alışverişinde Bulunuyoruz

Ziyaretlerin ardından Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet birimleri olan Gıda Bankası, MABEM ile Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi'ni de ziyaret eden Aksoy, "Amacımız, sosyal belediyecilik anlayışı ile 17 ilçesiyle Manisa'da yaşayan bireylerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve onların yanında olmak. Bu nedenle ilçe ziyaretleri düzenleyerek, çeşitli kurumlarla bu faaliyetleri nasıl geliştirebiliriz bunun çalışması içerisindeyiz" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Büyükşehir'den Gölmarmara Ziyareti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Madagaskar Cumhurbaşkanı Rajoelina ile görüştü
  14:06 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Madagaskar Cumhurbaşkanı Rajoelina ile görüştü

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye ile Madagaskar arasında ekonomi başta olmak üzere birçok işbirliği alanı bulunduğunu ve bunların geliştirilmesi için gayretlerin artarak devamının iki ülkenin de çıkarına olduğunu ifade etti.

 • Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası ortak meclis toplantısı düzenledi
  14:06 Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası ortak meclis toplantısı düzenledi

  Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası meclisleri, kentte üretim ve istihdamın artırılması, yeni proje ve yatırımların görüşülmesi amacıyla ortak meclis toplantısı düzenledi. Toplantıda, Elazığ'ın kalkınması için yapılan çalışmalar ve projeler ele alındı.

 • Dolandırıcı şebekesine operasyon: 21 şüpheli yakalandı
  14:05 Dolandırıcı şebekesine operasyon: 21 şüpheli yakalandı

  Denizli'de konteyner, ahşap ev ve römork gibi ürünlerin ilanlarını veren dolandırıcı şebekesine yönelik düzenlenen operasyonda 21 şüpheli yakalandı. Şebeke, mağdurlardan para alarak sahte fatura ve videolarla ürünün gönderildiğini söylüyordu.

 • Antalya Diplomasi Forumu'nda yerel yönetimlerin küresel stratejileri ele alındı
  14:05 Antalya Diplomasi Forumu'nda yerel yönetimlerin küresel stratejileri ele alındı

  Antalya Diplomasi Forumu (ADF) 2024'te düzenlenen "Küresel Meseleler İçin Yerel Yaklaşımlar" başlıklı panelde, yerel yönetimlerin küresel stratejileri güçlendirmek için üstlenebilecekleri rol ve yerel diplomasinin özellikle krizler, depremler, çatışma durumları gibi zorluklarla...

 • Manavgat'ta Kaybolan Engelli Kadın 12 Saat Sonra Bulundu
  14:04 Manavgat'ta Kaybolan Engelli Kadın 12 Saat Sonra Bulundu

  Antalya'nın Manavgat ilçesinde kaybolan engelli 56 yaşındaki Nevin Kaplan, 12 saatlik arama sonunda ayak izinden gittiği yön belirlenmek suretiyle ormanlık alanda bitkin bir şekilde bulundu. Nevin Kaplan, sağlık kontrolleri için hastaneye kaldırıldı.

 • Küreselleşmiş Dünyada Bilim ve Teknoloji Diplomasisi Paneli Antalya'da Düzenlendi
  14:03 Küreselleşmiş Dünyada Bilim ve Teknoloji Diplomasisi Paneli Antalya'da Düzenlendi

  Antalya Diplomasi Forumu'nda (ADF) düzenlenen 'Küreselleşmiş Dünyada Bilim ve Teknoloji Diplomasisin Rolü' başlıklı panelde yapay zeka gibi teknolojilerin diplomasi alanına uyarlanması, bilim ve teknolojinin kötü niyetli kullanımının önlenmesi ve gelişen teknolojilerin küresel ölçekte nasıl daha iyi yönetilebileceğine ilişkin konular ele alındı.

 • Sultanbeyli'de Otomobil Manevrası Sonucu İlginç Kaza
  14:00 Sultanbeyli'de Otomobil Manevrası Sonucu İlginç Kaza

  Sultanbeyli'de bir sürücü, otomobiliyle sokakta manevra yaparken direksiyon hakimiyetini kaybederek başka bir araca çarptı. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı. Herhangi bir yaralanma olmazken, iki araçta da hasar meydana geldi.

 • KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Egemenliğimizden vazgeçmeyeceğiz
  14:00 KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Egemenliğimizden vazgeçmeyeceğiz

  KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Antalya Diplomasi Forumu'nda yaptığı konuşmada, Kıbrıs'ta Türkler ve Rumlar olarak iki ayrı millet bulunduğunu ve egemenlik haklarından vazgeçmeyeceklerini belirtti. Tatar, Kıbrıs'ın tekrar bir federal cumhuriyet olma imkanının olmadığını ve 60 yıldır ayrı olan iki halkı tek devlet altında birleştirmenin mümkün olmadığını ifade etti. Ayrıca KKTC'nin kendi devlet olma şartlarını tamamıyla karşıladığını ve Türkiye'nin garantörlüğünün devam etmesi gerektiğini vurguladı.

 • Antalya Kepez'te Yol Kenarında Kadın Cesedi Bulundu
  13:59 Antalya Kepez'te Yol Kenarında Kadın Cesedi Bulundu

  Antalya'nın Kepez ilçesinde, Göksu Mahallesi'nde bir kişi tarafından yol kenarında hareketsiz yatan bir kadın cesedi bulundu. Sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrolde kadının hayatını kaybettiği belirlendi. Kimlik çıkmayan ceset, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Muş'un Varto ilçesinde bir kişi, atının eyerini çaldığı iddiasıyla tartıştığı çocuğu silahla öldürdü
  13:59 Muş'un Varto ilçesinde bir kişi, atının eyerini çaldığı iddiasıyla tartıştığı çocuğu silahla öldürdü

  Yılanlı köyünde yaşayan R.H, atının eyerini çaldığını iddia ettiği Eyüp Ballı ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine R.H, evden getirdiği silahla ateş ederek Ballı'yı öldürdü. Olay yerinde hayatını kaybeden Ballı'nın cansız bedeni, otopsi için Varto Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Gözaltına alınan R.H, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı. Jandarma ekipleri, köyde güvenlik önlemi aldı.


Advertisement