Büyükşehir yolları güvenli hale getiriyor - Son Dakika

Büyükşehir yolları güvenli hale getiriyor

19.04.2021 16:10
Büyükşehir yolları güvenli hale getiriyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Akhisar ilçesine bağlı Şehitler, Çoruk ve Ulupınar Mahallelerininde 4 kilometrelik yolda temel çalışması yaptı.

Sıkça kullanılan yolda yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla vatandaşlar ulaşımlarını daha rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirecek.

İl genelinde yol bakım onarım çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç duyulan bölgelerde yol çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı ekipleri, Akhisar ilçesine bağlı Şehitler, Çoruk, Ulupınar mahalleleri arasındaki 4 kilometrelik yolda temel çalışması gerçekleştirdi. İlçede, Şehitler, Ulupınar ve Çoruk Mahallelerini birbirine bağlayan,ilçe merkezine de ulaşımı kısaltan 4 kilometrelik yol üzerinde yapılan temel çalışmasının ardından vatandaşlar ulaşımlarını artık daha konforlu bir şekilde yapacak. Yolu kullanan sürücülerin ve yolcuların da güvenliklerini arttıracak olan çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte mahalleler arası bağlantılar ve ilçe merkezine ulaşım daha rahat olacak.

YORUMLAR
500
Jandarma vatandaşlara aşure ikram etti Jandarma vatandaşlara aşure ikram etti Eskişehir'deki sağanakta mevsimlik işçilerin çadırlarını su bastı Eskişehir'deki sağanakta mevsimlik işçilerin çadırlarını su bastı Bayramiç'teki ağıl yangını kontrol altına alındı Bayramiç'teki ağıl yangını kontrol altına alındı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Büyükşehir yolları güvenli hale getiriyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement