Cahit Berkay Sahnedeki 55'inci Yılını İş Sanat'ta kutladı - Son Dakika

Cahit Berkay Sahnedeki 55'inci Yılını İş Sanat'ta kutladı

23.01.2020 15:40
Cahit Berkay Sahnedeki 55'inci Yılını İş Sanat'ta kutladı

Türk müzik tarihine damga vuran eserlere imzasını atmış Moğollar'ın kurucularından Cahit Berkay, sanat yaşamının 55'inci yılını İş Sanat'ta unutulmaz bir konserle kutladı.

Türk halk müziği ve rock müziğin önde gelen isimlerini sahnesinde ağırlayan Berkay, "Selvi Boylum Al Yazmalım", "Dila Hanım", "Çiçek Abbas" gibi Yeşilçam filmlerinin unutulmaz müziklerinin yanı sıra "Dağlar Dağlar", "Ela Gözlü Pirim Geldi", "Issızlığın Ortasında", "Gari de Gari" ve "Bir Şey Yapmalı" şarkılarıyla 55 yıllık sanat yaşamının bir kesitini seyircileriyle paylaştı.

KonserÂşık Veysel'in "Uzun İnce Bir Yoldayım" türküsüyle sona erdi.

YORUMLAR
500
Dünya şampiyonu özel sporcular yurda döndü Dünya şampiyonu özel sporcular yurda döndü Sırp lider Vucic, Türk şirketinin yapımını üstlendiği yol yapım çalışmalarını inceledi Sırp lider Vucic, Türk şirketinin yapımını üstlendiği yol yapım çalışmalarını inceledi Ünlü Çiftten Kötü Haber Ünlü Çiftten Kötü Haber
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Cahit Berkay Sahnedeki 55'inci Yılını İş Sanat'ta kutladı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement