Camiler ve Din Görevlileri Haftası - Son Dakika

Camiler ve Din Görevlileri Haftası

02.10.2012 16:00
Camiler ve Din Görevlileri Haftası, System.String[]

Pınarbaşı'nda, Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında Şehit Ayhan Sütçü Lisesi öğrencilerine camiler tanıtıldı.

Pınarbaşı'nda, Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında Şehit Ayhan Sütçü Lisesi öğrencilerine camiler tanıtıldı.

Pınarbaşı Merkez Camisi'ni gezen öğrencilere Cami İmamı Aslan Altuntaş, caminin bölümlerinden olan mihrap, minber, vaaz kürsüsü, müezzin mahfili, minare, şadırvan ve avlunun ne anlama geldiğini anlattı.

Altuntaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında öğrencilere camileri tanıttıklarını söyledi.

Muhabir: Hatice Karakaş/ Ferdi Akıllı

Yayıncı: Nurhan Çorlu - KASTAMONU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Camiler ve Din Görevlileri Haftası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 30 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 188 kişi vefat etti, 31 bin 219 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: 65 yaş üstü ve 20 yaş altına yeni tedbir! Toplu taşıma kullanamayacaklar Son Dakika: Koronavirüs tedbirleri kapsamında anasınıfı ve benzeri eğitim kurumlarının faaliyetlerine ara verilecek Son Dakika: Hafta içi her gün gece saat 21:00 ile sabah 05:00 arasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacak Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı Trabzonspor'un eski yıldızı Marcelinho, 45 yaşında futbola döndü İbo Show'un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı