Canlı yayında kızının ölüm haberini alan acılı annenin ağıtları yürek yaktı - Son Dakika

Canlı yayında kızının ölüm haberini alan acılı annenin ağıtları yürek yaktı

21.09.2020 13:01

13 gündür kayıp olan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten'den acı haber geldi. Müge Anlı, bugün yayınlanan programında Çelikten'in ormanlık bir alanda ölü bulunduğunu açıkladı. Kızının ölüm haberiyle yıkılan anne ise canlı yayında ağıt yakıp gözyaşı döktü.

Leyla Çelikten, 30 yaşındaki iki çocuk annesi kızı Duygu Çelikten'in kaybolduğunu söyleyerek Müge Anlı'dan yardım istedi. Emniyet güçleriyle işbirliği yapan Anlı ise olayı incelemeye aldı. 13 gündür haber alınmayan genç kadının cansız bedeni ormanlık alanda bulundu. Evladının ölüm haberiyle yıkılan acılı anne ise canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

BIÇAK DARBELERİYLE ÖLDÜRÜLMÜŞ

Bugün yayınlanan programında Duygu Çelikten ile ilgili acı haberi veren Müge Anlı, genç kadının sırtından ve yan tarafından bıçak darbeleri aldığını söyledi. Yapılan kısa süreli çalışmada Çelikten'in yaklaşık 10 gündür ölü olduğu düşünülüyor.

Canlı yayında kızının ölüm haberini alan acılı annenin ağıtları yürek yaktı

DAKİKALARCA AĞIT YAKTI

Çelikten'in üzerinde bulunan altınların dahi çıkarılmadığını söyleyen Anlı, cesedin taşlarla kapatıldığını söyledi. Yayından önce kızının acı haberini alan anne Filiz Çelikten, canlı yayında ağıt yakıp gözyaşı döktü. Dakikalarca gözyaşı döken acılı anne, kızının katilinin bulunması için yardım istedi.

Canlı yayında kızının ölüm haberini alan acılı annenin ağıtları yürek yaktı

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz gün Müge Anlı'nın programına konuk olan anne Filiz Çelikten, kızının kaçırdığını söylemişti. Anne, kızının fatura ödemek için dışarı çıktığını, dönüşte komşusunun kızlarını zorla arabaya bindirerek kaçırdığını duyduklarını söylemişti. Duygu Çelikten'in birlikte yaşadığı Veli tarafından öldürüldüğü iddia ediliyor.

Canlı yayında kızının ölüm haberini alan acılı annenin ağıtları yürek yaktı

Son Dakika Magazin Canlı yayında kızının ölüm haberini alan acılı annenin ağıtları yürek yaktı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (3)

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti