Canon Yeni Lensi Rf 85mm F1.2l Usm'i Bugün Tanıttı - Son Dakika

Canon Yeni Lensi Rf 85mm F1.2l Usm'i Bugün Tanıttı

08.05.2019 23:06
Canon Yeni Lensi Rf 85mm F1.2l Usm'i Bugün Tanıttı, System.String[]

Canon, üst segmente hitap eden yeni lensini bugün içerisinde lanse etti.

Bugün tanıtılan Canon lensi, RF mount lensler arasında Blue Spectrum Refractive (BR) teknolojisin destekleyen tek lens olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede renk kırılmalarını en aza indirgeyen lens, kullanıcısına çok daha kolay ve başarılı bir çekim imkanını sunuyor.

Bugüne kadar tanıtılan Canon lensler arasındaki en yüksek çözünürlüğü sunduğu belirtilen Canon RF 85mm F1.2L USM aynı zamanda benzeri görülmemiş AF (otomatik odaklama) hızına sahip bir lens. RF 85mm, aynı zamanda Canon'un Şubat ayındaki lens geliştirme açıklamasını takiben tanıtılan 6. RF mount lens olma özelliğini de taşıyor.

Ağırlık bakımından çok az bir farkla dezavantajı olan yeni Canon lensi,1,02 kg ağırlığında olan Canon EF 85mm f/1.2L II USM lensinden 0,17 kg daha ağır bir şekilde 1,19 kg ağırlığa sahip. Yılların kamera üreticisi Canon'un eşszi BR teknolojisini kullanan 2. lens olmasıyla sayesinde fotoğrafçıların gönlünü fethetmesi bekleniyor. Mükemmel denebilecek özelliklere sahip olan ürünün liste fiyatı ise 2.999 dolar.

Canon Yeni Lensi Rf 85mm F1.2l Usm'i Bugün Tanıttı
Canon Yeni Lensi Rf 85mm F1.2l Usm'i Bugün Tanıttı
Canon Yeni Lensi Rf 85mm F1.2l Usm'i Bugün Tanıttı

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Canon Yeni Lensi Rf 85mm F1.2l Usm'i Bugün Tanıttı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kan donduran olay! Annesini ve ağabeyini koli bandıyla boğarak öldürüp, kendini ihbar etti Beşiktaş yönetimi, Trabzonspor maçından önce Sergen Yalçın'la yeni sözleşme imzalamak istiyor Koç Holding, uzaktan çalışma modelini kalıcı hale getiriyor Eski eşinin özel görüntülerini arkadaş grubunda paylaşan koca hakim karşısında "O Bu Gece Gelecek" şarkısıyla hayatımıza girmişti! Cesur pozlar veren Şahsenem çok iddialı Bahçeli'den Selçuk Özdağ'a saldırı görüntülerine ilginç yorum: Evinin balkonuna kamera yerleştirmiş Hayat kadınıyla ilişkiye girdiği esnada can veren adamın ölüm sebebi ortaya çıktı: Aşırı orgazm 12 bıçak darbesiyle öldürülen Dilek'in, cinayetten saatler önce katiliyle aynı karede olduğu ortaya çıktı