CaptionThis Hesabından Paylaşılan 13 Komik Alıntı - Son Dakika

CaptionThis Hesabından Paylaşılan 13 Komik Alıntı

04.01.2020 22:19
CaptionThis Hesabından Paylaşılan 13 Komik Alıntı, System.String[]

Twitter Caption This hesabında paylaşılan görsellere Twitter kullanıcılarının verdiği cevaplar harika dakikalar geçirmenizi sağlayacak.

Twitter Caption This hesabında paylaşılan görsellere Twitter kullanıcılarının verdiği cevaplar harika dakikalar geçirmenizi sağlayacak. Hesabın formatı şöyle: Bir fotoğraf paylaşımı yapılıyor ve insanlar aklına getirdiği şeyi alıntılayarak yazıyor. Bize de eğlenceli tweetleri paylaşmak kalıyor. Hadi bir bakalım:

CaptionThis Hesabından Paylaşılan 13 Komik Alıntı

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Komik - İlginç CaptionThis Hesabından Paylaşılan 13 Komik Alıntı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakanlık görevini bıraktığını açıklayan Berat Albayrak'la ilgili Resmi Gazete'de herhangi bir bilgi yer almadı Nagehan Alçı, Berat Albayrak'ın istifa kararının perde arkasını anlattı: Merkez Bankası'na Naci Ağbal'ın atanması etkili oldu İki otomobilin çarpıştığı feci kazada, 2 kardeş ve 1 sürücü yaşamını yitirdi Hazine ve Maliye Bakanlığı için adı geçen Adnan Bali, iddiaları yalanladı Kulislerde dolaşan bomba iddia: AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak görevden alındı Arda Turan, gözyaşlarıyla röportaj verdi: Zor günler yaşadım, bu gol çok anlamlıydı Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Instagram hesabından 'istifa açıklaması' yapıldı Son Dakika: ABD'deki başkanlık seçimini kaybeden Donald Trump: Hile yapıldığına dair pek çok beyan var