Son Dakika Haberleri: Çarpıcı Bakışlar ve Işıldayan Dudaklar L'oréal Paris'ten

Çarpıcı Bakışlar ve Işıldayan Dudaklar L'oréal Paris'ten

7 ay önce

L’Oréal Paris’ten Sevgililer Günü’nde sevgilinizi etkilemenin sırrı; güçlü bakışlar için Volumissime Royale maskalara, çarpıcı dudaklar için Color Riche Shine ruj…

Çarpıcı Bakışlar ve Işıldayan Dudaklar L'oréal Paris'ten, System.String[]


Etkileyici göz makyajı gücünü kirpiklerden alır…

Hacimli, güçlü ve uzun kirpiklerin sırrı doğru maskarayı seçmekten geçer. Göz kamaştıran güzellik, etkileyici ve yoğun bakışlar  'Volumissime Royale' maskara ile gerçek oluyor. 

Olağanüstü hacimli, dağılmayan ve topaklanmayan özel formülü ve kirpiklerinizi birbirinden kusursuzca ayırmayı kolaylaştıran özel fırçası ile 'Volumissime Royale' maskara Sevgililer Günü makyajınızda yoğun ve çarpıcı başlıklarla asaletinizi yansıtırken, kirpiklerinizi taçlandırıyor.

Çarpıcı ve ışıldayan dudaklar…

L'Oréal Paris'in yeni serisi 'Color Riche Shine'ın benzersiz formülü sayesinde kuruluk hissi olmadan parlayan dudaklar ile tüm bakışları üzerinize çekeceksiniz. 

'Color Riche Shine' ruj serisi göz kamaştıran parlak 11 renk seçeneğiyle ve ultra konforlu uygulana bilinirliği ile bağımlılık yaratan mükemmel bir görünüm sunuyor.

Color Riche Shine' ın renk alternatiflerinden 350 Insanesation ve 352 Y.O.L.O kırmızının en sıcak tonlarıyla Sevgililer Günü makyajınızı tamamlayabilir, ışığınızı yansıtabilirsiniz.
Kaynak: Pembenar
ABD Büyükelçiliğine Saldıranların Fotoğrafları Ortaya Çıktı İran Lideri Ruhani: Beraber Savaş Uçağı Yapabiliriz

Diyarbakır-Mardin Karayolunda Zırhlı Züvenlik Kuleleri İlk Kez Görüntülendi