Son Dakika Haberleri: ÇATOM'dan Kaymakam Horasanlı'ya Ziyaret

ÇATOM'dan Kaymakam Horasanlı'ya Ziyaret

5 yıl önce

Cizre Çok Amaçlı Toplum Merkezi Müdürü Hasan Şık ve beraberindeki heyet, Cizre Kaymakamı Mehmet Şamil Horasanlı'yı makamında ziyaret etti.

ÇATOM'dan Kaymakam Horasanlı'ya Ziyaret, System.String[]
Cizre Çok Amaçlı Toplum Merkezi (ÇATOM) Müdürü Hasan Şık ve beraberindeki heyet, Cizre Kaymakamı Mehmet Şamil Horasanlı'yı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Horasanlı'ya ÇATOM faaliyetleri ile ilgili bilgi veren Şık, merkezlerinde biçki dikiş, makine nakışları, trikotaj, bayan kuaförlük, okuma-yazma 1. ve 2. kademe, bilgisayar işletmenliği, İngilizce 1. ve 2. kademe, matematik, Kur'an kursu, step-aerobik, plates ksep eğitimi, aile eğitimi ve saz-gitar meslek edindirme kurslarının verildiğini söyledi. Kurslardan 500 kişinin yararlandığını kaydeden Şık, merkezin amacının kursiyerlere aile bütçelerine katkıda bulunmak adına meslek edindirmek olduğunu dile getirdi.

Kaymakam Horasanlı ise ÇATOM faaliyetlerinin gençlerin meslek edinmelerine yardımcı olması ve ilgi alanlarının değişmesi açısından önemli olduğunu, bu açıdan yapmış oldukları faaliyetlerden dolayı merkez sorumlularına teşekkür ettiğini söyledi, - ŞIRNAKİş Kadını Leyla Alaton: Erdoğan'ı Son Derece Feminist Buluyorum İskenderpaşa Cemaati, Cumhur İttifakı'nı Destekleyecek Çin Borsasından Bir Günde 1,6 Milyar Dolar Çıktı