CBS Guiness Rekoru Kırmak için Harekete Geçiyor - Son Dakika

CBS Guiness Rekoru Kırmak için Harekete Geçiyor

27.02.2015 08:46
CBS Guiness Rekoru Kırmak için Harekete Geçiyor

4 Mart Çarşamba günü FOXCRIME ekranlarında dünyanın en büyük ve başarılı TV dizilerinden biri olan CSI serisinin 15. yılına özel gösterimi, tüm dünya ile aynı anda yayınlanıyor.

CBS, bu gösterim ile aynı zamanda "En Çok Ülkede Yayınlanan TV Drama Yayını" dünya rekorunu kırmaya hazırlanıyor.

Bu rekor son olarak Kasım 2013'te 6 kıtada ve 98 ülkede aynı anda yayın ile Doctor Who dizisinin 50. yıl özel bölümünde kırılmıştı.

15. Yıla özel dopdolu bir içerik

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden CSI'in 15. yılı şerefine yayınlanacak olan bölümde CSI ekibi ülkenin önde gelen kumarhane sahibinin karısının siber suçla ilgili öldürülmesi ve ekibin FBI'ın Siber Suçlar Birimi'nden yardım almasını konu alıyor. CSI: Cyber'ın Oscar ödüllü başrol oyuncusu Patricia Arquette bu bölümde Özel Ajan Avery Ryan rolünü canlandırıyor. CSI: Cyber'ın Oscar ödüllü başrol oyuncusu Patricia Arquette'in CSI'a konuk olduğu özel bölüm 4 Mart Çarşamba günü bütün ülkeler ile aynı anda FOXCRIME ekranlarında.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel CBS Guiness Rekoru Kırmak için Harekete Geçiyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement