Son Dakika Haberleri: Ceceli, Lösemi Hastası Küçük Hayranın Hayalini Gerçekleştirdi

Ceceli, Lösemi Hastası Küçük Hayranın Hayalini Gerçekleştirdi

9 gün önce

Mersin'de sahneye çıkan Mustafa Ceceli, kendisiyle şarkı söylemek isteyen lösemi hastası 8 yaşındaki Bengül Kader Bayram'ın hayalini gerçekleştirdi.

Mersin'de Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında sahne alan  Mustafa Ceceli, lösemi hastası hayranı 8 yaşındaki Bengül Kader Bayram ile sahnede buluşarak, küçük kızın hayalini gerçekleştirdi.

KÜÇÜK HAYRANIYLA SAHNEDE BİR ARAYA GELDİ

3 yıldır lösemi hastası olduğu için kemoterapi tedavisi gören ve büyük bir  Mustafa Ceceli hayranı olan 8 yaşındaki Bengül Kader Bayram'ın en büyük hayalini  Mersin Büyükşehir Belediyesi gerçeğe dönüştürdü. Pop müziğin sevilen isimlerinden  Mustafa Ceceli'nin hayranı olan Bengül'ün en büyük hayalinin Ceceli'yi görmek ve onunla şarkı söylemek olduğunu duyunca harekete geçen  Mersin Büyükşehir Belediyesi, küçük kızı  Mustafa Ceceli ile bir araya getirdi.

GÜL RENGİ ŞARKISINI DİLE GETİRDİ

Konser esnasında sahneye çıkarak  Mustafa Ceceli ile tanışan Bengül, hayranı olduğu sanatçıyı yakından görmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşadı. Birlikte 'Gül rengi' şarkısını seslendiren ikili, vatandaşlar tarafından büyük alkış aldı. Hayranı olduğu sanatçıya sıkı sıkı sarılan Bengül Kader Bayram'ın yaşadığı mutluluk ise izleyenlere duygulu anlar yaşattı.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Kızlarının en büyük hayalinin gerçekleştiğini ve yaşadığı mutluluğun dünyalara bedel olduğunu söyleyen anne Meliha Bayram ve baba Duran Bayram ise  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı  Burhanettin Kocamaz'a kızlarının bu hayalini yerine getirmesine vesile olduğu için teşekkür ettiler."Dünyanın En Yakışıklı Mahkumu" Jeremy Meeks: Türk Kızları Çok Güzel Bayramları Karıştıran Rafet El Roman Kurban Bayramı'nı Kutladı
Survivor Nagihan, Oyuncu Tolga Yüce ile Aşk Yaşıyor Ivana Sert, Sevgilisiyle Geceliği 15 Bin TL'lik Otelde Kalıyor