Son Dakika Haberleri: Çekimlerde Tokat Sahnesinin Defalarca Tekrarlanması Murat Cemcir'i İsyan Ettirdi

Çekimlerde Tokat Sahnesinin Defalarca Tekrarlanması Murat Cemcir'i İsyan Ettirdi

28 gün önce

Hem yapımcısı, hem de başrol oyuncusu olduğu filmdeki tokat sahnesinin defalarca tekrarlanması Murat Cemcir'i isyan ettirdi.

Oyuncu Murat Cemcir, yapımcılığını ve Ahmet Kural'la birlikte başrolünü üstlendiği ''Ailecek Şaşkınız'' filmindeki tokat sahnesi defalarca tekrarlanınca duruma isyan etti.

HT Magazin'in haberine göre; Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisinin rol aldığı, 2 Mart'ta vizyona girecek olan ''Ailecek Şaşkınız'' filminin kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı. Neşeli bir ortamda geçen çekimlerin en zor sahnesi, Mustafa Alabora'nın, filmin hem yapımcısı, hem de başrol oyuncusu olan Cemcir'i senaryo gereği tokatladığı sahne oldu.

"ÇENEM ÖDEM TUTTU"

 Yönetmen istediği reaksiyonu alamayınca sahne defalarca tekrarlandı. Cemcir, "Gerçekçi olmasını istedik ama Mustafa Abi'nin elini korkak alıştırmayacağını düşünemedik. O sahneden sonra bir ay çorba içtim çünkü çenem ödem tuttu. Yanağım renk değiştirdiği için çekimlere ara verdik" esprisiyle güldürdü.

AHMET KURAL BAKLAVALARINI GÖSTERECEK

'Düğün Dernek 2 Sünnet'te göbekli haliyle dikkati çeken Kural, ''Ailecek Şaşkınız''da hayranlarını şaşırtacak. Kendini spora veren oyuncu, filmde baklavalarını cömertçe sergileyecek.


YORUMLAR


AK Parti'li Vekil Fatma Benli, Bütçe Görüşmelerinde Tanıştığı Bürokrat ile Evleniyor Trump'ın Çin Ziyaretinde Nükleer Çanta Krizi! Korumalar Birbirine Girdi

Arabada İlişkiye Giren Çift Egzoz Gazından Zehirlenerek Hayatını Kaybetti