Son Dakika Haberleri: Çekimlerde Tokat Sahnesinin Defalarca Tekrarlanması Murat Cemcir'i İsyan Ettirdi

Çekimlerde Tokat Sahnesinin Defalarca Tekrarlanması Murat Cemcir'i İsyan Ettirdi

11 ay önce

Hem yapımcısı, hem de başrol oyuncusu olduğu filmdeki tokat sahnesinin defalarca tekrarlanması Murat Cemcir'i isyan ettirdi.

Oyuncu Murat Cemcir, yapımcılığını ve Ahmet Kural'la birlikte başrolünü üstlendiği ''Ailecek Şaşkınız'' filmindeki tokat sahnesi defalarca tekrarlanınca duruma isyan etti.

HT Magazin'in haberine göre; Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisinin rol aldığı, 2 Mart'ta vizyona girecek olan ''Ailecek Şaşkınız'' filminin kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı. Neşeli bir ortamda geçen çekimlerin en zor sahnesi, Mustafa Alabora'nın, filmin hem yapımcısı, hem de başrol oyuncusu olan Cemcir'i senaryo gereği tokatladığı sahne oldu.

"ÇENEM ÖDEM TUTTU"

Yönetmen istediği reaksiyonu alamayınca sahne defalarca tekrarlandı. Cemcir, "Gerçekçi olmasını istedik ama Mustafa Abi'nin elini korkak alıştırmayacağını düşünemedik. O sahneden sonra bir ay çorba içtim çünkü çenem ödem tuttu. Yanağım renk değiştirdiği için çekimlere ara verdik" esprisiyle güldürdü.

AHMET KURAL BAKLAVALARINI GÖSTERECEK

'Düğün Dernek 2 Sünnet'te göbekli haliyle dikkati çeken Kural, ''Ailecek Şaşkınız''da hayranlarını şaşırtacak. Kendini spora veren oyuncu, filmde baklavalarını cömertçe sergileyecek.


YORUMLAR


Denizli'de Düşen Uçağın Enkazında 2 Kişinin Cansız Bedenine Ulaşıldı Fiyatı İki Katına Çıkan Soğanın Stoklandığı Depolar Bulundu

İstanbul, Ankara ve İzmir'deki Yoklamalarda Süleyman Soylu'nun Adı Yazıldı