Cevahir'de Taş Devri Başlıyor - Son Dakika

Cevahir'de Taş Devri Başlıyor

30.08.2013 11:12
Cevahir'de Taş Devri Başlıyor

Taş Devri Sevilen Kahramanları ile Cevahir'de!

Büyük küçük herkesin kahramanları; Fred Çakmaktaş, Barney Moloztaş, Bambam, Çakıl ve tüm Taş Devri Ailesi Cevahir Alışveriş Merkezi için ilk defa Türkiye'ye geliyor.

7-15 Eylül 2013 tarihleri arasında birinci kat orta alanda kurulacak Taş Devri Kasabası oyun alanında çocuklar; Dino'nun kuyruğundan kayarak eğlenceli dakikalar geçirecekler. Bambam ve Çakıl ile Wii üzerinden oynayıp, onlarla aynı anda harekete geçme imkanına erişecekler.

Çakmaktaşların 3 Boyutlu Taş Devri Evi ve Bowling Heyecanı

Okula dönüş dönemi için özel olarak hazırlanan Taş Devri etkinliğinde çocuklar; Çakmaktaşların 3 boyutlu evine misafir olacak. Ayrıca ziyaretçiler, Fred ve Barney'in klasikleşen bowling oyununu oynama şansı bulacaklar. Workshop alanında çocuklar Taş Devri boyama kitapları ile eğlenceli dakikalar geçirirken bir yandan da Taş Devri ailesiyle fotoğraf çektirme şansı yakalayacaklar.

YORUMLAR
500
Anadolu Üniversitesi PDR Merkezi Rektör Erdal'ın katılımıyla açıldı Anadolu Üniversitesi PDR Merkezi Rektör Erdal'ın katılımıyla açıldı TÜİK'in 'İstatistiklerle Gençlik 2021' araştırması (1) TÜİK'in 'İstatistiklerle Gençlik 2021' araştırması (1) Türkiye Madenciler Derneği Başkanlığına yeniden Ali Emiroğlu seçildi Türkiye Madenciler Derneği Başkanlığına yeniden Ali Emiroğlu seçildi

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Cevahir'de Taş Devri Başlıyor - Son Dakika


Advertisement