Son Dakika Haberleri: Ceza'nın Podyumda Yaptığı El Hareketi Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu

Ceza'nın Podyumda Yaptığı El Hareketi Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu

2 ay önce

Ünlü rapçi Ceza'nın bir etkilik kapsamında podyumda yürüdüğü sırada yaptığı el hareketi sosyal medyanın gündemine oturdu. Ceza'nın yaptığı el hareketi Yeni Zelanda'daki saldırganın hareketini benzetildi.

Ünlü rapçi Ceza, bu yıl 13. kez düzenlenen İstanbul'un podyumunda konuk olarak yürüdü. Burada yaptığı işaret Yeni Zelanda'daki terör olayındaki teröristin yaptığı işarete benzetilen Ceza, barış yanlısı olduğunu ve bu işaretin yanlış anlaşıldığını açıkladı.

"HEP BARIŞ YANLISI OLDUM"

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklamalarda bulunan rapçi Ceza, "Bugün konuk olarak katıldığım defilede yaptığım bu hareket basın tarafından terör destekçisi olduğum yönünde anlaşılmış ve o yöne çekilmeye çalışılmıştır. Bu konuda çıkacak olası haberlerle ilgili resmi olarak buradan ilk ve son kez açıklamak istedim. Bugüne kadar şarkılarımda, konserlerimde hep barış yanlısı oldum. Yıllardır dinleyen, takip eden herkes bunu bilir. Başka bir anlam aramamak gerekir. Gerçeği yansıtmayan söylem ve haberlere adımın karıştırılması durumunda hukuki yollara başvurma hakkımı saklı tutacağım." ifadelerini kullandı.

Haber Yayın Tarihi : 20.03.2019 05:46 

YORUMLAR


CHP'nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti'nin Oylarıyla Reddedildi Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi! Son Dakika! YSK, İstanbul İçin Olağanüstü İtirazda Ara Karar Verdi