Charlie Hebdo Saldırganları Polisle Konuştu: Teslim Olmayacağız - Son Dakika

Charlie Hebdo Saldırganları Polisle Konuştu: Teslim Olmayacağız

09.01.2015 12:15

Polis kovalamacasının ardından Dammartin-en-Goele'da bir matbada kıstırılan Charlie Hebdo saldırganları, "Teslim olmayacağız, kahraman olarak ölmek istiyoruz" dedi.

Charlie Hebdo dergisine kanlı saldırıyı düzenleyen şüphelilerin izine 48 saat sonra Paris'in 40 kilometre kuzeydoğusunda ulaşıldı. Paris'in en büyük havalimanı Charles de Gaulle'ün yakınlarında polisten kaçan şüpheliler kıstırıldıkları matbaa binasında polisle telefonla konuştu. Saldırganlar "Teslim olmayacağız, kahraman olarak ölmek istiyoruz" dedi.

SALDIRGANLAR KISTIRILDI

Charlie Hebdo saldırısını gerçekleştirdiğinden şüphelenilen Cherif ve Said Kouachi kardeşler, Paris'in yaklaşık 40 kilometre kuzeydoğusundaki Dammartin-en-Goele yakınlarında yanlarında iki rehineyle birlikte bir matbaa binasında kıstırıldı. Polis ve Kouachi kardeşler arasındaki kovalamacayı bütün dünya canlı yayında izledi.

Charlie Hebdo Saldırganları Polisle Konuştu: Teslim Olmayacağız

Şüphelilerin saklandığı iddia edilen matbaa...

Charlie Hebdo Saldırganları Polisle Konuştu: Teslim Olmayacağız

"TESLİM OLMAYACAĞIZ"

Polisle şüpheliler arasındaki kovalamacanın ardından yakındaki bir matbaada kuşatılan saldırganlar ve polis rehine pazarlığı yapılırken saldırganlardan haber geldi. Polisle konuşan saldırganlar, "Teslim olmayacağız, Şehit olacağız. Kahraman olarak ölmek istiyoruz" dedi.

GÖRGÜ TANIĞI: ELLERİNİ SIKTIM 'SİVİL ÖLDÜRMÜYORUZ GİT' DEDİLER

Konuyla ilgili konuşan görgü tanığı saldırganlar için "Ellerini sıktım, 'Sivil öldürmüyoruz git' dediler" dediğini aktardı. Onları matbaa önünde gördüğünü söyleyen görgü tanığı, "Onları Özel harekat sandım" dedi.

Fransa'da Charlie Hebdo Saldırısı Şüphelileri Kıstırıldı!
Polis Charlie Hebdo Saldırısı Şüphelilerini Kıstırdı
Fransız Akıncı Birlikleri de Paris Saldırganlarının Peşinde
CNN Türk'te Paris Saldırganlarıyla İlgili Şaşırtan Gaf

Son Dakika Güncel Charlie Hebdo Saldırganları Polisle Konuştu: Teslim Olmayacağız - Son Dakika


Son Dakika

Babası tarafından öldüresiye dövülen 2 aylık Cihan bebekten güzel haberler var 11:18 Babası tarafından öldüresiye dövülen 2 aylık Cihan bebekten güzel haberler var
Netflix viral olan bir tweeti diziye dönüştürüyor: Sıcacık bir öykü! 11:15 Netflix viral olan bir tweeti diziye dönüştürüyor: Sıcacık bir öykü! Milyonlarca emekli heyecanla bekliyor! Maaşlara şimdiden 785 liralık zam göründü 11:11 Milyonlarca emekli heyecanla bekliyor! Maaşlara şimdiden 785 liralık zam göründü Survivor All Star 2022 kadrosu ortaya çıktı! İşte Acun Ilıcalı'nın merakla beklenen yarışmacıları 10:58 Survivor All Star 2022 kadrosu ortaya çıktı! İşte Acun Ilıcalı'nın merakla beklenen yarışmacıları Bir yıl sonra ilk kez! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Katar'a kritik ziyaret, masada önemli başlıklar var 10:53 Bir yıl sonra ilk kez! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Katar'a kritik ziyaret, masada önemli başlıklar var Konuşması ayrı kıyafeti ayrı olay! Melis Sezen'e en sert eleştiri ünlü modacıdan geldi: Eğreti duruyor 10:44 Konuşması ayrı kıyafeti ayrı olay! Melis Sezen'e en sert eleştiri ünlü modacıdan geldi: Eğreti duruyor Uykuları kaçıran iddia yalanlandı! Sigaraya 5 TL zam gelmedi 10:34 Uykuları kaçıran iddia yalanlandı! Sigaraya 5 TL zam gelmedi Uzmanlar, Omicron varyantının yeni belirtisini paylaştı: Boğazda kaşıntı hissi 10:00 Uzmanlar, Omicron varyantının yeni belirtisini paylaştı: Boğazda kaşıntı hissi
Advertisement