Chelsea'nin sahibi Roman Abramovich, İsrail'in en pahalı villasını satın aldı - Son Dakika

Chelsea'nin sahibi Roman Abramovich, İsrail'in en pahalı villasını satın aldı

İngiltere Premier Lig ekibi Chelsea'nin sahibi Roman Abramovich, lüks harcamalarına bir yenisini ekledi. Milyarder iş adamı, İsrail'in en pahalı villasını 64.5 milyon dolar ödeyerek satın aldı.

Premier Lig ekiplerinden Chelsea'nin sahibi Rus iş adamı Roman Abramovich'in İsrail'deki en pahalı villayı 64.5 milyon dolar bedelle satın aldığı belirtildi.

Globes gazetesinin alım-satım anlaşmasına yakın bir kaynağa dayandırdığı haberine göre Roman Abramovich, Tel Aviv'in kuzeyindeki Herzliya Pituah sahil beldesinde bulunan ve İsrail'in en pahalısı olarak kabul edilen villayı satın aldı.

65 MİLYON DOLAR ÖDEDİ

Abramovich'in büyükelçilerin rezidanslarının bulunduğu beldedeki villa için 64.5 milyon dolar ödediği kaydedilen haberde, "Koronavirüs pandemisinin yol açtığı krizin hemen öncesinde İsrail tarihindeki en pahalı gayrimenkul satış anlaşması yapıldı. Rus-İsrailli milyarder Roman Abramovich, Herzliya Pituah'taki villayı 64.5 milyon dolara satın aldı" denildi.

9 BİN 500 METREKARELİK ARAZİDE

Habere göre villanın bulunduğu arazi, 9 bin 500 metrekarelik yüz ölçümüne sahip. Arazide tenis kortu ile taşınabilir platform üzerinde bir havuz da bulunuyor. Bu platform, etkinlikler için misafir kabul alanına dönüştürülebiliyor.

Villa, 2006'dan beri İngiliz hedge fonları yöneticisi, Brevan Howard Asset Management şirketinin eş kurucusu Alan Howard'a aitti.

Abramovich, 2018 yılında İsrail vatandaşlığı almıştı.

YORUMLAR (6)
  • veli: danışıklı döğüş ...eskiden rakı fellır ailesinin uşaklığını yapmış ..şöyle bi gözlerinin içine bakın ...emanet adam olduğunu görürsünüz ...yaşı 45 üzerinde olan arkadaşlar bilir..eski alman başbakanı şöhlerde corç soroslların danışmanıydı ..açın interneti bakın..onun için kişiliğini kaybetme..az olsun öz olsun.... Cevap Yaz 3 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

18:13 Ayasofya'nın cami olması sonrasında HDP'li vekillerden ilk tepkiler 18:02 Ayasofya'nın ibadete açılmasına ilişkin karar okunurken Meclis, ayakta alkışlayanlar ve oturanlar olarak ikiye ayrıldı 18:00 26 yıldır mücadele verdiği Ayasofya davasını kazanan Kandemir: Çok sevinçliyim, ilk namaza gideceğim 18:00 Rusya'da evden kaçan 8 yaşındaki çocuk, cinsel istismara uğradıktan sonra vahşice katledildi 17:31 Yunanistan Kültür Bakanlığı'ndan skandal Ayasofya sözleri: Uygar dünyaya karşı bir provokasyon 17:02 Son Dakika: Danıştay 86 yıllık kararı iptal etti, Erdoğan kararnameyi imzaladı ve Ayasofya resmen cami oldu 16:55 Danıştay'ın tarihi Ayasofya kararı sonrası dünya basınından ilk tepkiler 16:47 Danıştay'ın Ayasofya kararına Rus Ortodoks Kilisesi'nden ilk tepki: Büyük ayrışmalara yol açabilir 16:16 Geçen yıl kayyum atanan 56 yıllık Yörsan resmen iflas etti 13:11 İlişkileri belgelendi! Farah Zeynep Abdullah ile Reynmen aşk yaşıyor 12:18 Uzmanlardan beyin yiyen amipin neden olduğu hastalık için "Gözdeki en ufak kızarıklıkta hekime başvurun" uyarısı 11:48 Oyuncu İsmail Hacıoğlu, 4 yıllık evliliğini bitirme kararı aldı 11:35 18 yaş altı uçak yolcuları artık tek başına seyahat edebilecek 11:32 Son Dakika: FETÖ'ye üyelikten kırmızı bültenle aranan firari hakim Menekşe Uyar Ankara'da yakalandı 10:18 Üst üste iki gün evinde yangın çıkan genç, bina sakinleri tarafından dövüldü