CHP'li Delegelerden Kurultay Çağrısı - Son Dakika

CHP'li Delegelerden Kurultay Çağrısı

04.07.2018 17:24
CHP'li Delegelerden Kurultay Çağrısı, System.String[]

Batman'da, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) kurultay delegesi 8 kişi, olağanüstü kurultay çağrısı yaptı.

Batman'da, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) kurultay delegesi 8 kişi, olağanüstü kurultay çağrısı yaptı.

Batman CHP kurultay delegeleri Hikmet Duruş, Mehmet Kırmızıtaş, Ahmet Durmaz, Çetin Kızılbulut, Cihan Yaşar, Orhan Bekiroğlu, Mehmet Ekin ve Hüseyin Yaşar, yaptıkları ortak açıklamayla olağanüstü kurultay yapılmasını talep etti.

Delegeler adına açıklama yapan Hüseyin Yaşar, partinin daha fazla yıpranmaması ve parti için tartışmaların son bulması için olağanüstü kurultayın toplanmasının gerekli olduğunu savunarak, şöyle konuştu:

"Parti olarak olağanüstü kurultaya ihtiyacımızın olduğunu herkesçe malum. Alınacak olan olağanüstü kurultay kararının partimizi daha da güçlendireceğini düşünüyoruz. O yüzden bir an önce olağanüstü kurultayın toplanması çağrısında bulunuyoruz. Olağanüstü kurultay kararının partimizin yerel yönetim seçimlerinden çok güçlü bir şekilde çıkacağını umut ediyoruz."

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika CHP'li Delegelerden Kurultay Çağrısı - Son Dakika


Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu