Christoph Daum'dan derbi itirafı: Galatasaray kazanmayı hak etti - Son Dakika

Christoph Daum'dan derbi itirafı: Galatasaray kazanmayı hak etti

1 ay önce

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Christoph Daum, geçtiğimiz günlerde oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisi hakkında konuştu. Galatasaray'ın derbiyi hak ettiğini söyleyen Daum, Fenerbahçe'nin takım olarak maçı kaybettiğini belirtti.

Spor Arena Dış Haber | Kariyerinde bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı çalıştıran Alman teknik direktör Christoph Daum, Fenerbahçe - Galatasaray derbisi hakkında konuştu.

Daum, yaptığı derlendirmelerde Fenerbahçe'de bir disiplin sorununun olduğunu ve Galatasaray'ın hak ederek derbiyi kazandığını belirtti.

Tecrübeli teknik adam, "Benim dönemimde Galatasaray derbilerine farklı bir konsantrasyon ile çıkardık. Takımın durumu ne olursa olsun büyük bir coşku yaşardık. Soyunma odasında bir disiplin vardı. Takım içinde ilişkiler de çok iyiydi. Bunları yapamazsanız başarılı olmanıza imkan yok." diye konuştu.

"GALATASARAY HAK ETTİ"

Christoph Daum, "Galatasaray için Fenerbahçe deplasmanı her zaman zordur. Ancak maçta üstün taraf Galatasaray'dı. Fenerbahçe'ye göre çok daha iyi oynadılar. Galatasaray, derbiyi kazanmayı hak etti. Fenerbahçe için tek tek isim saymaya gerek yok çünkü takım olarak maçı kaybettiler. Galatasaray, attığı goller ve girdiği pozisyonlarla zaten maçı hak ettiğini gösterdi." sözlerini kullandı.

Christoph Daum'dan derbi itirafı: Galatasaray kazanmayı hak etti
Kaynak: Hürriyet


YORUMLAR


Son Dakika

KYK yurdundaki öğrenci, karantina günlerini anlattı: Odanın kapısını açınca gözlerimize inanamadık
Meral Akşener, 6 aylık emekli maaşını İstanbul ve Ankara'da büyükşehir belediyelerinin kampanyalarına bağışladı Mustafa Ceceli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya 50 bin TL bağışlayarak destek oldu