Ciddi Bir Komedi Geliyor - Son Dakika

Ciddi Bir Komedi Geliyor

14.02.2013 14:41
Ciddi Bir Komedi Geliyor
, System.String[]

Tunç Okan'ın yeni filmi "Umut Üzümleri", son prodüksiyon ve seslendirme çalışmaları tamamlanarak vizyona girmeye hazır hale getirildi.

Filmin dublajı için geçen hafta stüdyoya giren Dikinciler, Erkekli ve Mekin Umut Üzümleri'ni "ciddi bir komedi" olarak adlandırdılar. Filmin seslendirmesi nedeniyle bir araya gelen Tunç Okan ve oyuncular stüdyoya girerek filmdeki keyifli sahneleri tekrar yaşadılar.

Tunç Okan'ın yeni filmi "Umut Üzümleri", son prodüksiyon ve seslendirme çalışmaları tamamlanarak vizyona girmeye hazır hale getirildi. Filmin dublajı için geçen hafta stüdyoya giren Dikinciler, Erkekli ve Mekin Umut Üzümleri'ni "ciddi bir komedi" olarak adlandırdılar. Filmin seslendirmesi nedeniyle bir araya gelen Tunç Okan ve oyuncular stüdyoya girerek filmdeki keyifli sahneleri tekrar yaşadılar.

Mayıs ayında vizyona girecek olan film, Türk asıllı Fransız Ozan Öğretmen(Yetkin Dikinciler)'in gönderildiği köyde, geçimlerini sağlamak isteyen halkın üzüm bağları yaratma mücadelesini mizahi bir dille anlattığı film, seyircisene keyifli saatler yaşatmayı vaat ediyor.

SENARYO: Tunç Okan

UYARLANDIĞI ESER: Fakir Baykurt - "Kaplumbağalar"

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: Vedat Özdemiroğlu

EDITING: Severin Prehembaud, Muammer Koçak

MÜZİK: Mehmet Andiçen, Barış Aryay

SANAT YÖNETMENİ: Mustafa Ziya Ülkenciler

YAPIMCI: Tunç Okan

YAPIM: Rönesans Film

ORTAK YAPIMCILAR: Nikaia Films- Fransa, Films Geneve-Isviçre, Artis Film- Romanya, Bayan Film-Almanya

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ciddi Bir Komedi Geliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

F.Bahçe'nin gündemindeki Mesut Özil'in Arsenal'deki alacaklarını istemesi transferi tıkanma noktasına getirdi Ankara Şehir Hastanesi Başhekimi Surel: Aşılananlarda ciddi bir yan etki görülmedi Altının kilogramı 440 bin 250 liraya yükseldi Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na sert sözler: Başarısızlığınızın bedelini halk ödüyor Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı