Çocuklara fidan hediye edildi - Son Dakika

Çocuklara fidan hediye edildi

18.09.2019 15:25
Çocuklara fidan hediye edildi, System.String[]

Vezirköprü ilçesinde ilkokul öğrencilerine fidan dağıtıldı.

Vezirköprü ilçesinde ilkokul öğrencilerine fidan dağıtıldı.

Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğünün "Fidan ile büyü kampanyası" kapsamında öğrencilere fidan verildi.

Fazıl Mustafa Paşa İlkokulu'nda düzenlenen İlköğretim Haftası etkinliklerinde Kaymakam Kudret Kurnaz, Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, İlçe Emniyet Müdür Vekili Başkomiser Mehmet Karademir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar, İlçe Müftüsü Ali Erbaş, Vezirköprü Orman İşletme Müdürü Meryem Burçin Irmak ve AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, öğrencilere fidanlarını teslim ederek büyütmelerini istedi.

Kurnaz, öğrenciler ile yaptığı sohbette, fidanı bahçelerine dikmelerini isteyerek, birlikte sağlıklı büyümeleri temennisinde bulundu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çocuklara fidan hediye edildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi